Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rezerwując przez stronę hotelu zlapalam nocleg dla 2och osób za 250zl ze śniadaniem. Parking gratis. Nie wiem skąd w menu śniadaniowym taki nacisk na śledzie? Sniadanie przyzwoite. Pokój bardzo przestronny ale widać że
budżetowy. Generalnie wyspać się wyspałam, zjadłam śniadanie i wymeldowalam. Bez szału. Jak dla mnie ocena 3.5 ale dałam 4.

Dziękujemy, zanka89
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tu wraz ze znajomymi sylwestra 2018/2019 .Był to bardzo dobry wybór pod żadnym względem się nie zawiedliśmy! kucharz w restauracji jest mistrzem w swoim fachu Polecam ten Hotel Świetna obsługa!:)

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, karolina L
Zrecenzowano: 25 października 2018

Mam dylemat jak ocenić ten hotel.Lokalizacja - centrum Nowego Targu. Pokój miałem na samej górze pod restauracją o podwyższonym standardzie. Okna wychodziły na Tatry i miasto. Widoki świetne. Pokój duży funkcjonalny. Czysty, czego nie można powiedzieć o łazience. Pod prysznicem w rogach niedomyte miejsca. Okna w pokoju aż błagały o mycie (od zewnątrz).
Parking to jakiś żart. Hotel mieści się nad galerią handlową są wyznaczone miejsca dla gości (chyba 10) na górnym parkingu ale każdy kto odwiedza sklepy parkuje tam. Ponadto na parkingu znajduje się przystanek Busów. Chaos totalny. Nikt nad tym nie panuje.
Miła i uczynna obsługa.
Będę omijał ten hotel nie z racji ceny czy standardu bo to akurat jest plusem ale ze względu na walkę o miejsce parkingowe.

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyżej tym ładniejsze widoki
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Simon G
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonały w każdym calu. Idealnie czysto. Profesjonalna i miła obsługa. Parking przy hotelu, należność wliczona w cenę pobytu. Lokalizacja jest bez wątpienia dodatkowym atutem (3 minuty do rynku). Czystość bez żadnych zastrzeżeń.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 761izac
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

Piękny, nowocześnie i gustownie urządzony hotel. Wszystko nowe i czyściutkie. Przesympatyczna i uśmiechnięta obsługa , która pomoże rozwiązać każdy problem. Dania w restauracji zasługują na uznanie. I wspaniałe widoki z okien, szczególnie z restauracji. Gdyby poprawić nieco śniadania byłoby idealnie:-)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 635mirkak