“Dużo, smacznie, tanio”
Bar Rumcajs — recenzja

Bar Rumcajs
Nr 3 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)

Wracając ze Słowacji zatrzymaliśmy się by zjeść, bo przeczytaliśmy dobre opinie. Zamówiliśmy placka po węgiersku, devolay z frytkami i surówkami i kompot. Oboje nie zjedliśmy do końca, porcje były tak duże. Bardzo nam smakowało. Rachunek wyniósł około 40 zł.

Dziękujemy, 179ankaj

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Bywam tu często i wydawane potrawy są jednymi z najlepszych, dałbym 5 gwiazdek, ale polanie placków po węgiersku ketchupem, kompletnie zniszczyło ich smak, placek sam w sobie był pyszny,
Serdecznie polecam wszystkie potrawy oprócz niesławnych placków ;)

Dziękujemy, KROWIK g
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Długie kojejki co może odstraszyć, ale po odczekaniu szok...bardzo duże porcje, smacznie i niedrogo w stosunku do ilości. Polecam.....

Dziękujemy, emsyka
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, porcje przeogromne. Jedyny minus to kilkunastoosobowa kolejka. Jednak świetna organizacja pracy powoduje, że nie czeka się bardzo długo.

Dziękujemy, 414izabelab
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre polskie jedzenie, będąc w pobliżu wrócę chętnie. Może być problem z dojazdem i znalezieniem dokładnie miejsca ale warto. Trzeba być gotowym na kolejkę ale nie trwa ona długo.

Dziękujemy, precel98

Bar Rumcajs — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Rumcajs? Podziel się wrażeniami!