Nowy Targ

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja Orientalna Adona
Nr 35 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Totalna porażka. Zamówiliśmy zwykłe danie, kurczaka w cieście, którego w kilku innych miejscach otrzymaliśmy po maksymalnie 10 minutach oczekiwania. W Adonie na to bardzo złożone danie (podgrzany ryż, nałożona surówka i usmazony kurczak) czekaliśmy GODZINĘ, przy czym ja dostałem to danie jako pierwszy a moja dziewczyna po 10 minutach. Na sali były jeszcze tylko dwa zajęte stoliki. Pokilkukrotnym pytaniu o stan zamówienia kelnerka odpowiadała że będzie dostępne "za chwilę". Szczerze nie polecam obsługi, w szczególności Pani Kelnerki w czarnych włosach. Chamska, niemiła, skutecznie zniecheciła do dalszego jedzenia. Gdy po otrzymaniu dania (przypominam, po godzinie oczekiwania) chcieliśmy grzecznie zwrócić uwagę żeby informować Klientów o czasie oczekiwania. Nawiązał się mniej więcej taki dialog:
- Prosimy o przekazanie kucharzem, że jest to jedyna chińska restauracja w której czekaliśmy godzinę na kurczaka.
- Tutaj tyle się czeka.
- W takim razie wypada chyba poinformować Klientów o tak długim czasie oczekiwania przed złożeniem zamówienia?
- Trzeba było zapytać.
- Nie, trzeba było poinformować o tym fakcie, gdy na sali są tylko dwa zajęte stoliki oczekujące na zamówienie.

Kelnerka obróciła się i bez słowa poszła.

Brak słów, najgorsza obsługa. Jedzenie nienajgorsze, jednak jedliśmy o wiele lepsze dania w innych miejscach gdy byliśmy w podróży.
Pani Kelnerka ciężko zapracowała na tą opinię :) 1/5 gwiazdek

Dziękujemy, Przemysław J

Restauracja Orientalna Adona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Orientalna Adona? Podziel się wrażeniami!