“Pyszne jedzenie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Ruczaj, Restauracja
Nr 22 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie pyszne po prostu dania mniam kotlet schabowy i kurczaczki nagetssy to szał ❤

1  Dziękujemy, 432iga

Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

Trafiliśmy tam w poszukiwaniu czegoś do zjedzenia, w drodze do domu. Licząc na smaczny posiłek grubo się zawiedliśmy. Pomijając długi czas oczekiwania (grubo ponad 20 minut na placki ziemniaczane ze średnio smacznym sosem mięsnym), to smak i obsługa owej restauracji nie były nawet zadowalające. Czas obsługi był porażający, nawet na głupie napoje trzeba było długo czekać. A dodam tylko, że byliśmy sami wtedy w restauracji, więcej gości nie było. Pani kelnerka zamiast zajmować się obsługą gości, wolała czas spędzać przed komputerem i komórką. Smak dań też nie był rewelacyjny. Ja i moja rodzina więcej tam nie przyjedziemy :(

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Renata G
Zrecenzowano 27 lutego 2018

Jadłem pierogi z mięsem - standard nic wykwintnego. Podsmażana okrasa z boczku była zimna. Danie podano w ciągu 10 min więc nic dziwnego. Śniadania dobre (od 7-mej) wybór wędlin i serów. Możliwość zamówienia jajecznicy

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Simon G
Zrecenzowano 16 lutego 2018

Bardzo dobre jedzenie za naprawdę rozsądne pieniądze. Miła, sympatyczna i szybka obsługa. Warto zjeść zarówno śniadanie jak i obiad, polecam szczególnie desery.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 884edwinb
Zrecenzowano 29 listopada 2017

Przypadkiem znaleziona po drodze do Krakowa restauracja bardzo mnie urzekła. Jedzenie bardzo mi smakowało. Tradycyjna polska bardzo dobra kuchnia. Obsługa miła. Atmosfera pozwoliła mi odpocząć w podroży i się zrelaksować podczas obiadu.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, IkaToJa

Ruczaj, Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ruczaj, Restauracja? Podziel się wrażeniami!