Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Przepiękne miejsce, w samym sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Blisko Biebrzy i Twierdzy Osowiec. Wspaniałe widoki, dzika przyroda, świetna kuchnia. Przyjeżdżam tu co roku, to moje miejsce na ziemi.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Ajryszka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 521robert, Kierownik, Restauracja Dwór Bartla i Ośrodek BartlowiznaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo dziękuję i serdecznie zapraszam ponownie.

Zrecenzowano: 3 września 2018

Położenie obiektu - malownicze, słynne widoki zachodu słońca nad Biebrzą i zieleń..... obiekt dokładnie nad brzegiem naturalnego biegu rzeki. Parking. W cenie pokoju śniadania - bogate, szwedzki stół, ale monotonne. Brak regionalnych słynnych serów i ryb. Własna produkcja wędlin. I to byłoby na tyle plusów. Obiekt zaniedbany, głośny / akustyczny. Pokoje bardzo proszą o remont, meble również (trafiłam na łóżko z deską wygiętą na ok 15 cm + koszmarne skrzypienie desek + zapach pleśni co przy moim wyczuleniu kończyło się kanonadą kichania). Słabe wyposażenie pokoi, wrzątek w recepcji. Restauracja we dworze: obiekt z zewnątrz na tle rozlewiska Biebrzy prezentuje się dobrze. Wnętrze - bez stylu i charakteru. Bez problemu obsłuży duże weselisko czy konferencję. Karta słaba, góra na 2 dni, dania podawane jak się uda - to samo danie podawane w tym samym czasie, na sąsiednich stołach, prezentuje się inaczej. Tylko jedna ryba i to ciągle ta sama. Obiekt nastawiony na imprezy masowe do 100 osób (szkolenia + posiłki i wieczorne imprezy w chatach). Pokoje bardzo akustyczne (warto zaopatrzyć się w zatyczki do uszu). Obiekt na 1-2 noce w tranzycie. Ceny nocleg i karta: w porównaniu do jakości - wysokie. Poszukiwacz wypoczynku - w okolicy znajdzie przesympatyczne gospodarstwa agroturystyczne, z przepyszną kuchnią regionalną i słodkowodnymi rybami. Relaksacyjnie, ja już tam nie przyjadę. Wybiorę agroturystykę.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, IwonaD898

Dziękuję za opinie. Zdajemy sobie w pełni sprawę z konieczności poprawy standardu, wymaga to czasu i środków.
W I kw. 2019 wyremontowaliśmy piętro. Co do restauracji to zapraszamy w celu weryfikacji opinii, faktycznie obsługujemy sporo imprez firmowych i okolicznościowych, co wynika z ekonomiki - niestety sezon jest krótki a koszty prowadzenia oraz inwestycje są koszmarnie drogie. Jeszcze raz zapraszam.

Zrecenzowano: 1 września 2018

W Bartlowiżnie byłam z rodziną w okresie 25-27.08.2018r. Jest to cichy, uroczy,zielony zakątek. Uczestniczyliśmy też w weselu organizowanym w Dworze Bartla - imponująca kolekcja starych zegarów, w ogóle wystrój Dworu ciekawy. Z tarasu piękny widok na łąki i Biebrzę.
Super przygotowane przyjęcie weselne.Jedzenie znakomite i ładnie podane. Cały personel miły,sympatyczny, szybka sprawna obsługa.
W części hotelowej w łazienkach można zamontować więcej "uchwytów"ułatwiających korzystanie osobom starszym lub niepełnosprawnym. Personel recepcji i całej części hotelowej miły,pomocny.Pościel i ręczniki czyste.
Polecam miejscowe produkty, które można tam zakupić.
Z całego pobytu jesteśmy zadowoleni.Dziękujemy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, milenium12

Bardzo dziękujemy za opinie. Zapraszamy

Zrecenzowano: 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Obiekt położony w urokliwym miejscu, teren bardzo zadbany. Oaza spokoju. Gospoda zrobiona w fajnym, dawnym stylu zachwyca detalami. Obsługa przemiła i przede wszystkim sprawna-nie czekałam długo na zamówienia i cała obsługę. Jedzenie-zależy. Raczej bardzo na plus, polecam chłodnik i ser camember pieczony. Pierogi z żubrem nie zachwycają, wzięłam z ciekawości, a smakują jak zwykłe z mięsem, tylko droższe. Do tego ciasto strasznie ciężkie, za grube. Kaczka też godna polecenia aczkolwiek brakowało mi takich sztampowych dodatków jak np. jabłka pieczone. Niewiele, a zmienia danie o 180stopni. Warto zajrzeć, przyjemnie się siedzi na tarasie z widokiem na wodę, pola i wolną przestrzeń.

Termin pobytu: lipiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, szeptem_do_ucha

Dziękuję za opinie i uwagi. Zapraszam serdecznie.

Zrecenzowano: 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowna jeleninka i dziczyzna, wspaniała, profesjonalna obsługa. Piękne wnętrze, cisza, spokój, bez zbędnego hałasu, serce natury. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia, będziemy wracać na pewno. Szkoda, że nie ma takiej wspaniałości w pobliżu nas.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, jacquelineol2017