“Nie polecam”
Dwór Bartla — recenzja

Dwór Bartla
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Goniądz)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wystroj kiczowaty+ seksistowskie napisy w toalecie damskiej. Jedzenie bardzo slabe- przypalona babka ziemniaczana i rozgotowane kartacze.

1  Dziękujemy, Arosa s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 521robert, Kierownik, Dwór BartlaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Nad unikalnym wystrojem pracował znany artysta i jest wyjątkowy (są różne gusta i sztuka bywa odbierana odmiennie - dla zdecydowanej większości Gości bardzo się podoba, a pewne napisy są jej elementem i zapewniam, iż w żaden sposób artysta nie miał złych intencji). Nasza kuchnia prowadzona przez znanego szefa kuchni cieszy się dobrą opinią i staramy się dokładać maksimum serca i jakości, dlatego takie uwagi np. dotyczące przypalenia, bardzo proszę zgłaszać na miejscu. Zapraszam ponownie.

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

w gospodzie na terenie bartlowizny podają wszystko w plastikowych naczyniach, trochę to nie komponuje się z nadbiebrzańskim klimatem. Nadto zadymiona grliem. Potrawy Ok wszak soli nie żałują. Ceny przystępne

Dziękujemy, wojciech_414
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 521robert, Kierownik, Dwór BartlaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękuję za słuszną uwagę - zmienimy. Zapraszamy serdecznie do restauracji. Pozdrawiam

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Nasza nieliczna, trzyosobowa grupa przyjaciół liczyła na miły posiłek w ładnym miejscu. Wnętrze restauracji to kwestia gustu, ale na tarasie roztacza się naprawdę przyjemny widok. Panowie muzycy grali, bądź co bądź weselne hity, ale na żywo, więc postanowiłysmy, że tutaj chcemy spędzić nasz czas i zjeść lokalne dania. Niestety obsługa nie podzielała naszego pomysłu na to popołudnie. Nikt nie zaproponował nam stolika. Kiedy same wybrałysmy jakieś wolne miejsca, poszłysmy poszukać menu, a pani kelnerka sprzatnęła połowę naczyń po poprzednich gościach i wtedy rozpoczęła się walka o zwrócenie uwagi Pań kelnerek. Z obserwacji wynikało, że Panią kelnerkę należy zaczepić i poprosić o to żeby przyjęła nasze zamówienie. Tak też zrobiłysmy. W odpowiedzi pani zakomunikowala, że zaraz ktoś do nas podejdzie. W bezskutecznym oczekiwaniu podjęłysmy druga próbe kontaktu z obsługą, odpowiedź była taka sama. I wciąż obsługa unikała naszego wzroku i udawała, że nas nie ma. Po kilkudziesięciu minutach postanowiłysmy podjąć próbę zamówienia chociaż jakichś napojów przy barze. Niestety nie jest to możliwe, bo sale obsługują kelnerki. Ogłoszone tą logika zakletego koła postanowiłysmy porzucic nadzieję o posiłku w tym miejscu. Rozumiem duży ruch w okresach weekendowych i duże oblozenie pracą, ale taki kompleks powinien chyba być w stanie przewidzieć takie zjawiska. Fatalne doświadczenie. Pierwszy raz wyszlysmy z restauracji głodne.

1  Dziękujemy, SLVlosophy

Dziękuję za krytyczną recenzje. Jest to absolutnie nie do przyjęcia - sprawę wewnętrznie wyjaśniliśmy. Najmocniej przepraszamy - jedynym naszym małym wytłumaczeniem jest olbrzymia ilość pracy (ogrom) w ostatnich 4 dniach i wiążące się z tym problemy kadrowe. Jeszcze raz bardzo przepraszam i proszę o kontakt telefoniczny 85 7380630 i pozostawienie kontaktu. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie - tym razem będzie z pewnością dobrze.

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo dobre miejsce na obiad. Smaczne potrawy i napitki. Ciekawy i oryginalny wystrój wnętrz. Tarasy na zewnątrz są idealnym miejscem do odpoczynku i skonsumowania posiłku. Trochę się ruszają jak ktoś chodzi, co u żony przez chwilę wywoływało chorobę morską, ale potraktujmy to jako kolejną atrakcję :) Pysznie i przyjemnie. To nasz nie pierwszy i na 100% nie ostatni obiad w tym miejscu. Polecam

Dziękujemy, KrzysiekZao
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 521robert, Kierownik, Dwór BartlaOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Serdecznie dziękuję i zapraszam ponownie.

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na szlaku green velo ukryta perełka nad Biebrzą! Z polecenia przypadkowego przechodnia skorzystaliśmy z oferty dworu Bartla na szybka zupkę na lunch, okazało się ze to widoczna na zdjęciu kurkowa. Bardzo dobra w cenie 9.00 złotych :) polecam choć nie jedliśmy żadnego głównego dania
PS bardzo ładny wystrój wnętrza

Dziękujemy, HedonistaPL

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Dwór Bartla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mońki, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Dwór Bartla? Podziel się wrażeniami!