“Wspaniałe posiłki”
Ristorante Camino — recenzja

Ristorante Camino
Nr 1 wśród 21 Restauracje (Ruzomberok)
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w Camino to byl strzał w 10! Restauracja jest czysta, spokojna, panuje w niej przyjemna i miła atmosfera. Obsługa jest sympatyczna, sprawna i bardzo szybka. Samo jedzenie - świetne, zwłaszcza makarony. Wszystkie dania świeże, przygotowane z bardzo dobrych składników, pięknie podane. Polecam również napoje - sok z wyciskanych na oczach klientow cytrusów i napar z imbiru :)

Dziękujemy, cudaq

Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza i makaron bardzo dobre. Czarna herbata o niesamowitym samaku. Deser dnia mniam:-) bylismy w tym miejscu 8 os. grupą w tym 4 małych dzieci, obsługa bez problemu złączyła nam stoliki przy kąciku dla dzieci. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Wazela
Zrecenzowano 18 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest dość smaczne niestety trudno się o tym przekonać bo ciężko zarezerwować stolik nawet wcześnie rano , można by to zrozumieć gdyby jedzenie było bardzo dobre a nie jest , poziom niższy od przynajmniej jednego lokalu w okolicy , nie polecam , jedzenie średnie a rezerwacja bardzo frustrująca !!!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 614bartoszk
Zrecenzowano 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja. Super jedzenie. Polecam krewetki na przystawkę i stęka. Na deser sernik i kawa.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 173dariuszw
Zrecenzowano 5 stycznia 2018

Pewnie powinienem zachować wstrzemięźliwość w ocenie, bo restauracja robi się coraz popularniejsza, więc o stolik coraz trudniej. Zdecydowanie najlepsza restauracja w całym Ružomberok i jedna z naszych ulubionych włoskich. Zawsze jak jesteśmy w pobliżu wpadamy na lunch lub kolację. Świetne pasty i doskonałe pizze z pieca. Jak dla mnie nr 1 to tortellini. Stosunkowo najsłabiej wypada klasyka – lasagne alla bolognese. Ceny nadal OK. Przyjazna i sprawna obsługa.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, KuskuszAlbanii

Ristorante Camino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante Camino? Podziel się wrażeniami!