“Fantastyczne miejsce”

Penzion Janosikova Krcma
Nr 6 wśród 21 Restauracje (Ruzomberok)
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni kierunkowskazem postanowiliśmy zajrzeć do karczmy gdzie Janosika (słowackiego) złapali.
Karczma Przytulna, obsługa przesympatyczna a jedzenie finezja.
Ceny miłe dla podróżnych.
Polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, DACIAman

Zrecenzowano 25 maja 2017

Bardzo fajne historyczne miejsce gdzie ponoć schwytano Janosika.O czym świadczą malowidła na ścianach.Miejsce z klimatem i szybką obsługa.Polecają bryndzowe haluszki,zupę czosnkową,smażony ser.Ceny przystępne.Warto tam zajrzeć.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano 17 maja 2017

Moja wspomnienia mogą być bardziej subiektywne niż zwykle, bo do karczmy zjeżdżaliśmy po całym dniu chodzenia po okolicznych szlakach w styczniowych mrozach (-20). Jako, że był to mój pierwszy pobyt na Słowacji trochę błądziłem po karcie, ale ani razu przez kilka dni nie zdarzyło mi się trafić na coś, co by nie smakowało. Generalnie po pierwszym dniu postanowiliśmy, że dalej nie szukamy i tu się stołujemy do końca naszego. Czasami nawet udało się dorwać miejsce przy kominku :)

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano 8 lutego 2017

Tradycja w pełnej krasie - tak zawsze zapamiętam takie klimatyczne w starym stylu słowackie karczmy.
Jedzenie wyśmienite TRADYCYJNE Ser zapiekany z Omacka Tatarska tak tradycyjny że aż łezka się zakręciła :)
Pstrąg bardzo dobry. I oczywiście zupy Czosnkowa i Rosół
POLECAM

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, dominikk87
Zrecenzowano 7 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś szuka specjałów kuchni słowackiej to polecam karczme. Dogodna lokalizacja przy trasie i niedrogo.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, LukaszM84

Penzion Janosikova Krcma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ruzomberok, Żylina

Byłeś(-aś) w Penzion Janosikova Krcma? Podziel się wrażeniami!