“Umiarkowanie dobrze”

Koliba U Dobreho Pastiera
Nr 2 wśród 21 Restauracje (Ruzomberok)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Do koliby trafiliśmy zachęceni recenzjami z tripadvisor i wysokim miejscem w rankingu. Na początek zamówiliśmy rosół, nie potrafię powiedzieć nic dobrego na jego temat
Zupa była ledwo ciepła, porcja niewielka makaronu też niewiele. Co do smaku podejrzewam że częściowo pochodzi od wspomagacze. Potem maluszki z bryndza dobre, przyjemny aromat wędliny. Kolejne danie to baranina z hsluszkami i kapustą. Niezbyt często jadam baraninę więc nie jestem ekspertem ale ta mi smakowała choć bez rewelacji. Kluski z kapustą bardzo dobre. Sałatka z kurczakiem bez uniesień. Dla juniora kurczak z ziemniaczanym puree, z marchewką i jabłkiem. Wszystko to (poza rosołem) było smaczne ale bez jakiś fajerwerków.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Dariusz P

Zrecenzowano 18 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce , bardzo dobre lokalne jedzenie w przystępnej cenie , miła sprawna obsługa , piękna okolica . Polecam !!!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 614bartoszk
Zrecenzowano 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Spory wybór regionalnych dań. Można zjeść także stęka czy żeberka. I to mogę polecić bo spróbowałem. Fajny klimat tylko nieco zadymione w środku dymem z paleniska. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 173dariuszw
Zrecenzowano 27 stycznia 2018

Koliba jest urzekająca z zewnątrz, a to mylące, bo obsługa hotelu nie jest najwyższej klasy, pani w recepcji rano miała problem z wystawieniem faktury, początkowo twierdząc, że nie potrafi, że trzeba było wcześniej to zgłosić. Słabo. Po tych fochach po prostu ją wystawiła, ale co się nagadała. Śniadanie mizerne, wybór mały, a kawa tylko rozpuszczalna. Pokój dość przyjemny, ale to mała rekompensata. Wytłumaczeniem dla tych minusów jest cena, nie za wysoka, choć jak się dopłaci za śniadanie 5€ to już nie jest, aż tak tanio zważając na to co oferuje.
Za to okolica urzekająca, i dla tych przyjemności obcowania z lasem i górami warto tam pojechać choć na chwilę, nawet służbowo, jak ja. Może lepiej pojechać tam do restauracji, bo w niej panuje inny poziom obsługi, kelrnerka starała się do mnie mówić po polsku, a to zawsze miłe. Także restauracja OK i warto, ale hotel?

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 592witeks
Zrecenzowano 29 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy kwaśnicę, żeberka i polecane już na TA strapacky z kapustą. Zupa podawana z chlebem z kminkiem, pycha. Żeberka smaczne, mięso mięciutkie ale sporo tłuszczu. Strapacky to ciekawe danie, trochę połączenie naszych klusek śląskich z bigosem. Porcje standardowe i ceny niskie. Po obiedzie polecam spacer po ogrodzie ze stawem rybnym, zagrodami z krowami, świniami i gęsiami ;)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Anna K

Koliba U Dobreho Pastiera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Koliba U Dobreho Pastiera? Podziel się wrażeniami!