“Regionalny obiad”

Koliba U Dobreho Pastiera
Nr 2 wśród 22 Restauracje (Ruzomberok)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Spory wybór regionalnych dań. Można zjeść także stęka czy żeberka. I to mogę polecić bo spróbowałem. Fajny klimat tylko nieco zadymione w środku dymem z paleniska. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 173dariuszw

Zrecenzowano 27 stycznia 2018

Koliba jest urzekająca z zewnątrz, a to mylące, bo obsługa hotelu nie jest najwyższej klasy, pani w recepcji rano miała problem z wystawieniem faktury, początkowo twierdząc, że nie potrafi, że trzeba było wcześniej to zgłosić. Słabo. Po tych fochach po prostu ją wystawiła, ale co się nagadała. Śniadanie mizerne, wybór mały, a kawa tylko rozpuszczalna. Pokój dość przyjemny, ale to mała rekompensata. Wytłumaczeniem dla tych minusów jest cena, nie za wysoka, choć jak się dopłaci za śniadanie 5€ to już nie jest, aż tak tanio zważając na to co oferuje.
Za to okolica urzekająca, i dla tych przyjemności obcowania z lasem i górami warto tam pojechać choć na chwilę, nawet służbowo, jak ja. Może lepiej pojechać tam do restauracji, bo w niej panuje inny poziom obsługi, kelrnerka starała się do mnie mówić po polsku, a to zawsze miłe. Także restauracja OK i warto, ale hotel?

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 592witeks
Zrecenzowano 29 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy kwaśnicę, żeberka i polecane już na TA strapacky z kapustą. Zupa podawana z chlebem z kminkiem, pycha. Żeberka smaczne, mięso mięciutkie ale sporo tłuszczu. Strapacky to ciekawe danie, trochę połączenie naszych klusek śląskich z bigosem. Porcje standardowe i ceny niskie. Po obiedzie polecam spacer po ogrodzie ze stawem rybnym, zagrodami z krowami, świniami i gęsiami ;)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 21 lutego 2017

Tradycyjna knajpa ze słowackim jedzeniem Pyszna kapustnica, bardzo dobry chleb. Fajne otoczenie, gustownie urządzone .

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Zdenek_Nehoda
Zrecenzowano 13 lutego 2017

Zawsze myślałem ,że na Słowacji jest średnie jedzenie.
Ta restauracja zmieniła mój tok myślenia.
Tutaj serwują bardzo dobre lokalne smakołyki.
Polecam chleb , ciasta i sery ich wyrobu.
Są rewelacyjne!!!!

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, JacekLajkonik

Koliba U Dobreho Pastiera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Koliba U Dobreho Pastiera? Podziel się wrażeniami!