“Smacznie w pięknym otoczeniu”

Koliba U Dobreho Pastiera
Nr 2 wśród 22 Restauracje (Ruzomberok)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Obsługa sprawna i szybka nawet przy sporej liczbie gości. Potrawy smaczne, aczkolwiek w przypadku moich pierogów sprawę psuła duża ilośc śmietany której nie jestem fanem. Duży wybór dań z kuchni słowackiej. Ceny nie wysokie, napewno warto podjechać z Ruzomberoka na obiad. Podsumowując za jedzenie mocna 3,5 plus 0,5 za położenie.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Paweł Ł

Zrecenzowano 15 lipca 2016

Niedrogo, ale kuchnia średnio smaczna.Długo czekaliśmy aż ktoś podejdzie, by przyjąć zamówienie, czekaliśmy przy niewyczyszczonym stole Niewielki wybór jeżeli chodzi o posiłki dla małych dzieci.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, MagdaP1580
Zrecenzowano 31 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia i niezły hotel, choć do miasta trzeba jednak jechać samochodem. Kiedyś hotel i kuchnia miały
wspólną księgowość i można było posiłek dorzucić do "ubytowania". Drobiazg, a cieszył. Dziś niestety już nie,
to i hotel już mnie tam nie bawi, tylko czesankowa.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Amal150309
Zrecenzowano 26 czerwca 2015

Bardzo dobre jedzenie, stylowa knajpka, warto wypróbować. Ceny przystępne, w okolicy plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i świetny sklepik z owczym i kozim serem.

Termin wizyty: maj 2015
Dziękujemy, Monika_Czaplicka
Zrecenzowano 21 czerwca 2015

Smacznie dużo i nie drogo. Menu oparte o kuchnie regionalną ale smacznie przyprawione i podane a wszystko za przyzwoite pieniądze. POLECAM!!!

Termin wizyty: czerwiec 2015
Dziękujemy, Roman K

Koliba U Dobreho Pastiera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Koliba U Dobreho Pastiera? Podziel się wrażeniami!