“Niemiłe miejsce”
Laverna — recenzja

Laverna
Nr 16 wśród 21 Restauracje (Ruzomberok)
Kuchnie: Bar ze stekami
Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kelnerka mająca zły humor i rzucająca talerzem na stół nie robi wrażenia. Trzaskanie drzwiami, brak zrozumienia, źle zapisane potrawy a potem pretensje do klientów.... miłego dnia dla Pani mimo wszystko.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, przemys_awt2016

Zrecenzowano 6 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko poniżej krytyki, lokal, menu, jakość jedzenia jak i jakość obsługi poniżej jakichkolwiek dopuszczalnych norm. Odradzam wszystkim którzy przez moment będą brać pod uwagę te „restaurację”.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, _ukaszkC2644JP
Zrecenzowano 14 września 2016

Spacerując po deptaku miasta Rużomberok poczuliśmy głód. Niewiele się zastanawiając weszliśmy do pierwszej lepszej restauracji. Padło na Laverna.
Wystrój - drewno, dużo pustych butelek po alkoholach jako dekoracja.Pora obiadowa, mało ludzi.
Otrzymaliśmy menu - duże zaskoczenie bo było w języku słowackim, angielskim, niemieckim i polskim. Po wgłębieniu się w lekturę okazało się, że tłumaczenia są bardzo nieudane i ciężko stwierdzić co autor (translator google???) miał na myśli. Nawet jak się zna język angielski i niemiecki. Czytając to samo danie według każdego języka wychodziło coś innego... ot taki urok :-)
I teraz to co najważniejsze: jakość jedzenia. Niestety nic szczególnego (może to wynika z mojego wyboru dania?).
Podsumowując: gdybym po raz kolejny miał okazję przechadzać się po mieście to do tej restauracji już bym nie wszedł a po raz kolejny zdał bym się na los. Może udało by mi się trafić w ciekawsze miejsce?

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, ml1389
Zrecenzowano 6 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Za dwa obiady (haluski i prażony ser z opiekanymi ziemniakami) i dwa piwa zapłaciliśmy 13 euro.
Trochę długo czekaliśmy na obsługę.
Jedzenie dobre, smaczne. Porcje ogromne. Jedno zastrzeżenie to sos dołączony do sera: gotowy helmans w saszetce.
Przy stolikach na zewnątrz momentami zawiewało zapachem z kanału.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, pabian3k
Zrecenzowano 12 marca 2015

Podawane w czasie:"Lunchu"- 11-13 obiady sa urozmaicone, w dobrej cenie 3,60 EURO.
duża oferta piw, wieczorem dobre jedzenie.
Miła obsługa tylko zazwyczaj zalatana.

Termin wizyty: styczeń 2015
    • Atmosfera
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, DACIAman

Laverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Laverna? Podziel się wrażeniami!