“smaczne jedzenie wśród pięknych widoków”
Salas Krajinka — recenzja

Salas Krajinka
Nr 3 wśród 22 Restauracje (Ruzomberok)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie

Niespodziewany obiad przy okazji wyjazdu: urokliwe miejsce z atrakcjami dla dzieci w postaci mini zoo, i dla trochę starszych - bardzo ciekawy zbiór starych traktorów. Widoki z tarasu w słoneczny jesienny dzień na okoliczne góry uprzyjemniały pobyt! Jedzenie niewyszukane, ale bardzo smaczne i sprawnie podane. Do polecenia halouski - kluseczki z różnymi dodatkami. Jedyne drobne rozczarowanie (?) - brak miejscowego piwa lanego, w karcie tylko butelkowe. Ceny - wbrew opisowi - bardzo umiarkowane, za 4 osoby (jedzenie plus piwo) niecałe 30 euro

Dziękujemy, Jolanta S

Zrecenzowano 22 lutego 2019

Restauracja dosyć prosta w wystroju , "porzyczepiona" do "obórki" z owcami i kurami.
Ma to swój specyficzny klimat. Obsługa dobra , jedyny mankament ( a może i zaleta ) to oczekiwanie na stolik ( stół ) .Jedzenie bardzo dobre , Wybrałem gulasz i gicz jagnięcą .
Gulasz idealny dużo mięsa , zrobiony na pikantno , na dodatek haluszki z kapustą i miejscowe piwo.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, jaroslaw w
Zrecenzowano 31 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie regionalne, bardzo dobre. Obsługa miła i sprawna. Menu dla dzieci, jest w czym wybierać ale to kwestia gustu bo nasze dzieciaki zjadły frytki i same haluszki. W restauracji za szybą można oglądać owieczki i osiołka. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Wazela
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, kreatywne z super jedzeniem, cieżko wskazać coś słabego. Zdecydowanie warto podjechać kilka kilometrów żeby zjeść

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, boryss410
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Znaleźliśmy tę restauracje w internecie i jesteśmy super zadowoleni, że tam trafiliśmy :) przepyszne jedzenie!! Zamówiliśmy zupę fasolową, bryndzové halušky i jeszcze placki z ziemniaka. Wszystko było bardzo smaczne. Widok z restauracji super, wokół sporo atrakcji jak zwierzęta oraz stare traktory ;) bardzo ciekawe miejsce. Szczerze polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, pezetkooo

Salas Krajinka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Salas Krajinka? Podziel się wrażeniami!