“Dobrze zlokalizowana restauracja z dobrym jedzeniem”
Maestral — recenzja

Maestral
Nr 7 wśród 12 Restauracje (Slano)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 9 września 2019

W Maestralu zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej z Dubrovnika. Miłe miejsce niedaleko głównej trasy z łatwym dojazdem i parkingiem. Stoliki w środku i na zewnątrz. Dobre potrawy, spore porcje, niewygórowane ceny i kelner mówiący po angielsku jako dodatkowa zaleta. Bardzo dobre cevapcici!
Polecam.

Dziękujemy, Lastaad

Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam tej restauracji!!! Zupa warzywna smakował jak z mrożonki, bez smaku sama woda!!! Mięso tłuste, nie świeże. Jedynie znajomym smakowały kalmary.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 35paulinaw
Zrecenzowano 12 października 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczne i w dobrej cenie. Bardzo miła obsługa. Byliśmy poza sezonem, a wszystko świeże. Warto się zatrzymać w drodzę do Dubrownika.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, aleksandrag639
Zrecenzowano 2 października 2017

Restauracja w klimacie włoskim, bardzo smaczne pizze, dobre wino. Obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze dań. Pan kelner potrafiący się dogadać w kilku językach ;-).

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano 19 września 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza, obsługa sympatyczna, lokal w świetnym budynku i lokalizacji. ceny nie są za wysokie. Polecam!!

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, andzkaha

Maestral — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dubrownik, Dubrovnik-Neretva County

Byłeś(-aś) w Maestral? Podziel się wrażeniami!