“Nie dane nam było!”
Mirakul — recenzja

Mirakul
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Slano)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni wspaniałymi recenzjami,mocno już głodni specjalnie nie jedząc w Dubrowniku popedzilismy o 16:00 na jedzenie. Jakiez było nasze rozczarowanie gdy kelner poinformował nas ze i tej porze to tylko drinki... natomiast kuchnia dopiero od 18:30Wszystko byłoby ok gdyby tak informacja była zamieszczona na stronie restauracji...,Głodni poszukaliśmy innego miejsca;(

Dziękujemy, 376anetar

Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne nalesniki dla dzieci,domowe!
Owoce morza super tak jak i mieso.
Bardzo mila obsluga,wartę odwiedzenia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
3  Dziękujemy, pawe_s189
Zrecenzowano 25 lipca 2018

Zupa zimna, owoce morza i ryba bez smaku. Radzę poszukać czegoś innego. Długi czas oczekiwania. Kucharz miał kiepski dzień. Radzę poszukać czegoś innego.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, micha_w354
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Od Makarskiej po Dubrovnik szukałem dobrej pieczonej ośmiornicy, dopiero tu ja znalazłem. Miła obsługa i piękna lokalizacja nad samym morzem.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Niewielka restauracja, w urokliwym ogrodzie przy samym morzu. Mozna pysznie zjeść jak i odetchnąć po upalnym dniu. Karta dość krótka, ale to zdecydowanie plus, bo widać w czym specjalizuje sie szef kuchni, a są to owoce morza. Mialam przyjemność zjeść spaghetti mirakul czyli wlasnie z owocami morza. Kolega jadl osmiornice i byl rowniez zachwycony. Innym razem jedlismy steki i tez byly przepyszne. Na deser nie starczylo miejsca :) obsluga bardzo uprzejma. jesli kiedys wrócę do Slano to Mirakul bedzie jednym z powodów. POLECAM

Termin wizyty: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Hanna K

Mirakul — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dubrownik, Dubrovnik-Neretva County

Byłeś(-aś) w Mirakul? Podziel się wrażeniami!