Ładne miejsce do wypoczynku.

Zrecenzowano: 11 lipca 2019
fryzjerek
wspaniała plaża

Zrecenzowano: 10 września 2018
michalk1908
chodecz

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Z hotelu Samaina Inn, darmowym busikiem lub na pieszo. Parasole i leżaki gratis.Restauracje i obsługa,która przynosi Ci wszystko do leżaka ,np.piwo ;-) Czego chcieć więcej ? :-D

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, fryzjerek
Zrecenzowano: 10 września 2018

byliśmy tam 2 razy wspaniałe miejsce do super leniuchowania a także do spacerów na plaży fajna tawerna polecam grillowane kalmary super

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, michalk1908
Zrecenzowano: 3 października 2017

Plaża położona jest niedaleko Karlovasi, można się przejść lub podjechać autobusem. Jest bardzo szeroka, czysta i ma bardzo przyjemny beach bar. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Bsc J
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017

Piękna plaża z linią brzegową w kształcie serca.woda czysta turkusowa. Podłoże kamieniste. wskazane buty do wody. Leżaki bezpłatne ale wypada zamówić coś w pobliskiem barze przynajmniej frape itp. Jedzenie w barze bardzo dobre, ceny nie są wygórowane. W pobliży plaży malowniczy kościółek często widywany na widokówkach z Samos.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Jola42
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2017

Plażą bardzo szeroka sporo turystów ale nie ma tłoku można dojść pieszo z Karlovassi spacer około 25 minut ale warto

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
Dziękujemy, CHRIS B