Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel jak najbardziej spełnił nasze oczekiwania. mimo dużej liczby pokoi przytulny i klimatyczny, bardzo zadbany. Pokoje z łazienką(i wanną), dostępny szeroki wachlarz malutkich kosmetyków, a nawet mini czyścik do butów i szczoteczka do zębów dla zapominalskich.Mieliśmy pokój z balkonem i widokiem na olbrzymia palmę i śliczną, podświetlaną w nocy kapliczkę. Dookoła „wrzask”cykad, co akurat lubimy, zwłaszcza, że nocą były cichutko. Czysty basen, choć w sezonie trzeba było trochę polować na leżaki, ale my i tak głównie jeździliśmy po plażach, wioskach i dzikich ostępach małym jeepem, tak, że nie było to uciążliwością. Pomocne i miłe Polki - Pani Agnieszka i Dominika, no i grecka pani kelnerka Hula, która codziennie przynosiła nam do kolacji
Tabasco”( Grecy nie jedzą za dużo ostrości, ale Pani Hula załatwiła sprawę), inne osoby z personelu również miłe i przyjazne. Jedzenie bardzo smaczne, są 3 tematyczne wieczory - grecki, śródziemnomorski i rybny. Blisko do supermarketu, sklepiku z pamiątkami, naprzeciwko hotelu mała plaża. Zalecamy buty do wody, a czystość morza - powalająca!Nie wrócimy, bo jeszcze tyle miejsc do zwiedzenia, ale bardzo polecamy.

Dziękujemy, Magdalena Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Samaina I, Front Office Manager, Samaina Inn HotelOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dear Guest,

Thank you for an outstanding rating of our hotel and services.

All your wonderful comments are greatly appreciated by the dedicated staff here and encourage them to keep on doing an excellent job.

I am glad to hear that you enjoyed your room and the special vanity items.
Knowing that we met your expectations is rewarding.

When you are ready to take a relaxing vacation in a warm cozy environment with great hospitality, Koula, Agnieszka and the whole team will be here waiting for you!

Have a happy and healthy winter.

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

W zasadzie wszystko jest opisane w innych komentarzach :) genialne jedzenie, piękna wyspa, świetny hotel. Cisza i spokój.
Wyjazd trafił nam się przypadkiem bo hotel ogólnie w sezonie jest drogi. Uważam, że termin czerwcowy był idealny. Szybki transfer z lotniska wzdłuż wybrzeża gwarantuje niezapomniane widoki bez koniecznosci robienia specjalnej wycieczki jakby się komuś nie chciało. Choć to byłby najwiekszy bład. Wypożyczenie auta 30e w lewo od hotelu wypożyczalnia. Benzyna jakieś 15e. Można w jeden dzień objechać wszystkie najważniejsze miejsca. Do centrum miasta można się przejść przyjemnym spacerkiem. Codziennie bus na plażę Seitani. Warto się wybrać również na wodospady i przejść strumykiem w górę. Koniecznie buty i gatki kąpielowe oraz wodoszczelny plecak :P Miejscowości pitagorio i kokkari piękne. To jest mus żeby to zaliczyć ! Oczywiście po drodze kilka fajnych plaż, które trzeba zobaczyć, Uwaga!dużo zboczków nudystów:) Plaża przy hotelu lepiej wygląda na zdjęciach, Skorzystaliśmy tylko raz bez lezaków bo można się rozłożyć na trawie. Tylko przejście przez drogę. Z wody wyrzucało dużo syfu, jakiejś kory, gałęzi. Lepiej wskoczyć w busa i na kilka godzin skoczyć na plaze seitani.Wyspa piękna, zielona. W pitagorio koniecznie z portu należy się udać w wąskie wymalowane na biało uliczki z niebieskimi elementami. Stara piękna Grecja. Sam hotel spokojny, cichy. Ciągle widać sprzątające panie. Jedzenie jak dla mnie najlepsze jak do tej pory. Widać, ze szef kuchni ma pojęcie o odpowiednim doprawieniu potraw co dla mnie jest bardzo ważne. 2 błędy z wyjazdu, nie wiedzieliśmy, ze bus nie jeździ w niedzielę :) wiec konieczny był spacerek, no i są darmowe korty tenisowe. Doczytaliśmy dopiero w drodze powrotnej :) Szkoda, ze jest tyle miejsc do zobaczenia w krótkim życiu bo chętnie bym tam wrócił. My lasta wyhaczyliśmy za niecałe 2400. W sezonie ponad 4 tys. W hotelu 3 wieczorki "imprezowe" m.in. rockowy, jazzowy . Miło, przyjemnie, bez szaleństw. Większość starszych ludzi lub młodych z dziećmi. Polecam ludziom, którzy niekoniecznie myślą o dyskotekach i imprezowych wakacjach. Aha, skandynawowie i niemcy pokoje dostają od ręki. My musieliśmy swoje wyczekać. Przyjechaliśmy rano, pokój dostaliśmy koło 13 tej. Więc konieczność czekania w lobby.Warto przygotować sobie strój i iść na basen lub spacer rozeznać teren. Fajne dziewczyny z Polski w obsłudze hotelu. Reszta zresztą też bardzo uśmiechnięta i życzliwa. Obiady mogłyby być później . W zasadzie godzinę po zakończonym śniadaniu zaczyna się obiad. Dobre piwko, drinki. Na plaży nie ma baru, ale nie ma problemu sobie wziąć piwka z hotelu. o 22-giej bar przechodzi w tryb płatny.Nie pozwolono mi jednego razu przed wycieczka nalać sobie wody do bidonu z dystrybutora. Aha, info dla alkonów. Tajne wino i piwo jest dostępne do śniadania z dystrybutora :P Niestety odkryłem to dopiero w czwarty dzień :P Nie mówcie nic mojej kobicie, że to nie był sok z ananasa :P

1  Dziękujemy, Bartek W

Dear Guest,

Your excellent rating is greatly appreciated by the entire dedicated staff.

Thank you for taking the time to share so many details of your holiday, it is very helpful to other guests.
Especially your tips for the breakfast wine :)

I do believe that it would be ideal to have all rooms ready for the arrivals of all my guests as soon as they arrive.
Unfortunately, this is impossible when the same rooms that are departing at 12:00 have arriving guests in the morning that same day. This is why we do offer all our services to guests who are waiting and have not checked in yet.

It is wonderful to hear that you took advantage of a rental car and explored the island. There are amazing villages and breathtaking beaches as you discovered.

On your next visit to Samos we will be happy to accommodate you once again.
Have a wonderful autumn.

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Bardzo ładny,świeży,czysty i cichy hotel.Dobre położenie,przy plaży. Bardzo miła,sympatyczna i życzliwa obsługa. Wszyscy uśmiechnięci i przyjaźni (z Panią menadżer włącznie) Posiłki smaczne i zróżnicowane,każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór pieczywa i pysznych deserów. Dla aktywnych,szczególnie polecam Wodospady Potami(należy się trochę przygotować,ale warto) i różne wycieczki fakultatywne.Szczególne podziękowania dla Pani Ani-rezydentki,oraz Pań Agnieszki i Dominiki z obsługi.

1  Dziękujemy, fryzjerek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Samaina I, Front Office Manager, Samaina Inn HotelOdpowiedź udzielona 13 lipca 2019

Dear Guest,

Your comments are greatly appreciated by the whole team here. I'll be sure to pass on your compliments to Agnieszka and Dominika for their friendly service.
Thank you for giving us an excellent rating.
It is very rewarding for us to know that you have had a wonderful holiday and have left with nice memories.
On your next visit to Samos we will be happy to accommodate you once again.

Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Hotel jak prezentowany w ofercie w rzeczywistości wygląda jeszcze bardziej ładnie.Bardzo czysty hotel. obsługa bardzo profesjonalna pokoje sprzątane każdego dnia Jedzenie rewelacyjne .Każdy znajdzie coś dla siebie/ Kuchnia tematyczna - Codziennie wieczorem urozmaicone atrakcje-Muzyka dla każdego live. Hotel godny polecenia 100 % .Pracownik hotelu-Pani Agnieszka bardzo pomocna rodakom.Jesteśmy bardzo zadowolenia z 14 dniowego pobytu. Dziękujemy Bardzo za miły pobyt.

Dziękujemy, SAMOSINN
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Samaina I, Front Office Manager, Samaina Inn HotelOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Dear Guest,

Many thanks for your excellent rating of us! It is greatly appreciated by the entire staff.
A perfect rating makes all the difference for us. It is our reward to know that you had a wonderful time here. I will be sure to pass on all of your comments to the staff and especially Agnieszka at the bar for her great service.
We will be glad to accommodate you again in the future.

Enjoy the rest of the summer.
Elli Mihalopouiou

Zrecenzowano: 10 września 2018

bardzo fajny,czysty pokój z widokiem na basen,plaża hotelowa z leżakami odpłatnymi 2,5 euro za sztukę ,jedzenie super,a także klimatyczne lobby z barem i super obsługą .miłym zaskoczeniem były przekąski oraz mnóstwo super owoców w lobby przez cały dzień i oczywiście nasza rodaczka pracująca w barze służąca zawsze pomocą oraz radą.

Wskazówka dotycząca pokoi: my posiadaliśmy pokój od strony basenu,jasny ,duży.w hotelu jest winda.
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, michalk1908
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Samaina I, Front Office Manager, Samaina Inn HotelOdpowiedź udzielona 11 września 2018

Dear Guest,

Thank you for sharing your holiday and providing us with an excellent rating.
I will be sure to pass on your compliments to the staff, especially our bar who serve more than just refreshments.

The environmental program has helped spread awareness in all directions including the snacks at the bar.
We reconstructed our menus both at the restaurant and snack bar to include as many fresh, flavorful and healthy choices as possible.
It's great knowing that you enjoyed it.

Have a happy, healthy and safe autumn season.