“Niepozornie, ale warto !”
Alfonso's Bar — recenzja

Alfonso's Bar
Kuchnie: Bar, Kawiarnia, Fusion
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 marca 2019

Bardzo żałuję, że trafiliśmy tutaj dopiero ostatniego dnia. Koktajle przepyszne, tapasy świeże i pięknie podane. Obsługa bardzo miła, profesjonalna i płynnie mówi po angielsku. Mimo tego, że lokal znajduje się przy ulicy siedzi się bardzo przyjemnie. Bardzo polecam !!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MniamMniamMniam

Zrecenzowano 17 marca 2019

Przyjemny lokal z bardzo miłą obsługą, usytuowany w widokowym miejscu. Przystępne ceny posiłków, wysoka jakość, bardzo smaczne, kanaryjskie dania. Na pewno jeszcze tam wrócę. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę posmakować tradycyjnej kuchni.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 1202leszekz
Zrecenzowano 22 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jako starter zamówiliśmy wyśmienitą sałatke z ośmiornicy z sosem winegret, świeżymi warzywami i pietruszką. Rewelacyjna estetyka podania i uczciwa porcja.
Wieprzowina po karaibsku oraz żeberka z kozy były przygotowane idealnie. Podane na gorącym półmisku wraz z chrupiacymi frytkami.W smaku oba mięsa były miekkie i dobrze doprawione. Porcje spore.
Obsługa sympatyczna i uśmiechnięta :)
Było bardzo smacznie i do syta, polecamy.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Jakub P
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Niepozorna restauracja z przepysznymi daniami, dosłownie niebo w gębie. Tylko trzy osoby na zmianie, ale robią kulinarne hiszpańskie cuda. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto ma ochotę spróbować kanaryskiej kuchni. Wszystko świeże, smaczne i charakterystyczne dla tutejszej kuchni. No i zawsze uśmiechnięci właściciele :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Łukasz W

Alfonso's Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Los Gigantes, Teneryfa

Santiago del Teide, Teneryfa

Los Gigantes, Teneryfa

Byłeś(-aś) w Alfonso's Bar? Podziel się wrażeniami!