Puerto de Santiago
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel oddalony około 40 min od lotniska Teneryfa Południe. Położony blisko plaży i niedaleko innych atrakcji Teneryfy (ok. 30 min do Masca, 1 h do Loro Park, 40 min. do Siam Park), dzielnica spokojna i cicha w nocy. Rewelacyjni Animatorzy i obsługa hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najcichsze pokoje od wewnątrz hotelu (widok na basen i morze).
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Tomek G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestExperience T, Director de Relaciones Públicas, Be Live Experience Playa La ArenaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Drogi Tomku,

Chcielibyśmy wyrazić naszą najszczerszą wdzięczność za wybranie naszego hotelu Be Live Experience Playa la Arena.

Dziękujemy za komplementy na nasz temat!

Bardzo się cieszymy że mieliście wspanialy czas na wakacjach!

Czekamy z niecierpliwością na wasz powrót do naszego hotelu na kolejne wakacje.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Spędziłam z rodziną w hotelu 2 tygodnie. Hotel przestronny, zadbany, dobrze zarządzany. Mieliśmy pokój z bocznym widokiem na ocean, który okazał się pokojem z widokiem na basen i czarną plaże :-) Bardzo dziękujemy Pani Nurii za dbanie o nasz pokój. Codziennie sprzątane, ręczniki wymienianie bez problemu, tak samo jak pościel. Córa była bardzo zadowolona, kiedy po powrocie z basenu czekał na nią na łóżku, łabędź z ręcznika :-) Wszyscy pracownicy bardzo uprzejmi, uśmiechnięci i pomocni. Jedynie kelnerzy w restauracji głównej mało uśmiechnięci. Ale po kilku dniach pobytu w hotelu doskonale ich rozumieliśmy. Patrząc na to co wyprawiają goście hotelowi....brak słów. Jedzenie, raz lepiej raz troszkę gorzej. W pierwszym tygodniu mieliśmy wrażenie, że potrawy były mało doprawione. Generalnie każdy znajdzie coś dla siebie. Osobny kącik z potrawami dla dzieci. Rewelacyjna restauracja z tapasami, koniecznie trzeba wejść i spróbować tych pyszności. Również w restauracji przy basenie, można zjeść naprawdę smaczne posiłki. Basen duży, czysty, brak problemu z leżakami. Po godzinie 8 ustawiała się tylko kolejka w oczekiwaniu na otwarcie basenu aby dokonać "rezerwacji" leżaków ręcznikami. Super animatorzy, którzy bardzo starali się zachęcić gości do zabawy. Super wieczorne animacje w ich wykonaniu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Enzo. Mega pozytywny człowiek, pełen energii :-)

I teraz wspomniane w tytule "małe ale" podczas naszego pobytu. Zachowanie animatorów z francuskiego "Club Lookea". Panowie tak doskonale bawili się między sobą, że nawet nie zwrócili uwagi, że rzucając z całej siły piłką mogą zrobić komuś krzywdę. I niestety tak się stało, dwie dziewczynki zostały uderzone (jedna w głowę, druga w oko). Panowie nawet nie raczyli podejść i przeprosić. Tym bardziej byłam zaskoczona, że jednym z tych Panów, był szef animatorów "Club Lookea". Mam świadomość, że dedykowani są aby umilić czas francuskim gościom, ale nie można
pozostałych gości traktować jako "coś gorszego". Pierwszy raz spotkałam się z takim zachowanie.
I niestety, rzecz, na którą Hotel niestety nie ma wpływu, to zachowanie gości hotelowych. Nagminnie nabieranie potraw rękoma. Można nałożyć trochę na talerz i spróbować a nie grzebać paluchami w potrawach!!!

Dziękujemy, Kasia_P-W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestExperience T, Director de Relaciones Públicas, Be Live Experience Playa La ArenaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Droga Kasiu,

Z przyjemnością czytamy, że jesteście usatysfakcjonowani usługami świadczonymi przez nasz personel i obiecujemy pogratulować im wszystkim w waszym imieniu za ich wkład w dobre samopoczucie podczas pobytu w naszym hotelu.

Miło jest przeczytać, że podobał wam się nasz program animacji, nasze jedzenie ortaz nasza nowa resauracja z tapas Taberna.

Ponadto specjalne podziękowania za komentarze na temat naszych pracowników. Bardzo ważne jest, aby wszyscy pracownicy hotelu otrzymali pozytywne opinie, aby wiedzieć, że nasza praca jest doceniana.

Zgodnie z Twoim komentarzem na temat naszej animacji, wyjaśnij nam, że mamy dwa różne zespoły. Nasz międzynarodowy zespół animatorów jest dedykowany wszystkim naszym gościom, niezależnie od narodowości. W ciągu dnia mamy do czynienia z szeregiem codziennych zabaw, takich jak zajęcia wodne lub fitness, które są przygotowywane przez nasz zespół animatorów, który stara się, aby wakacje naszych gości były jak najprzyjemniejsze.
Z drugiej strony liczymy z francuskim zespołem animatorów, którzy uczestniczą w prawie wszystkich działaniach wraz z naszym zespołem animatorów. Z poważaniem żałujemy, że z tego powodu miałeś negatywne doświadczenia. Naprawdę doceniamy opinie naszych klientów, aby ulepszyć nasze usługi, osiągając nasz główny cel: całkowitą satysfakcję naszych klientów.

Jeszcze raz dziękujemy za to, że nas wybraliście i za waszą konstruktywną krytykę, oczywiście czekamy żeby was jeszcze raz powitać i prosimy o możliwość przekroczenia waszych oczekiwań w nie aż tak odległej przyszłości.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo duży i przestronny hotel. Pokoje czyste i zadbane. Urozmaicone posiłki. Brak kolejek do restauracji i barów. Świetne animacje, szczególnie sympatyczny i zabawny animator Enzo.
Ogólnie hotel godny polecenia.

1  Dziękujemy, AgataByt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestExperience T, Director de Relaciones Públicas, Be Live Experience Playa La ArenaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Droga AgataByt,

Dziękujemy za komplementy na nasz temat!

Bardzo się cieszymy że mieliście wspanialy czas na wakacjach!

Czekamy z niecierpliwością na wasz powrót do naszego hotelu na kolejne wakacje.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Przebywałem w hotelu 2 tygodnie wiec znam jeśli dobre i słabe strony, największym minusem jest brak możliwości samodzielnego nalewania napoje z dystrybutorów a tak trzeba często czekać długo na napoje. Szczególnie ciekawe były animacje i zajęcia w ciągu dnia, niewątpliwie najlepszym, najmilszym i najlepiej utrzymującym kontakt z turystami animatorem był Enzo napewno zapamiętam te wakacje bardzo dobrze właśnie dzięki Enzo i świetnie spędzonym czasem dzięki jego aktywnością. Ogólnie hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Pkopnbko

Drodzy Pkopnbko,

Zawsze staramy się podnosić poziom naszych usług, aby spełnić wszystkie oczekiwania klientów i bardzo poważnie traktujemy komentarze i konstruktywną krytykę naszych gości. Przekazaliśmy już dostarczone informacje kierownictwu działu zaangażowanemu do wewnętrznego przetwarzania.

Chcielibysmy przywitać Was ponownie w Be Live Experience Playa La Arena, abyście mógli potwierdzić ulepszenia, które udało nam się zrealizować.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Jeżeli ktoś chce odpocząć od zgiełku Costa Adeje i podobnych miejsc, całkiem niedaleko, nieopodal Los Gigantes, można spędzić udane kilka dni w Be Live. To duży, ale dobrze zorganizowany i zlokalizowany oraz sprawnie zarządzany obiekt. Spotkaliśmy tutaj, jak dotąd, najbardziej urozmaiconą kuchnię na Kanarach. Wino niestety, było jednak kiepskie... Co dość istotne, na miejscu wykupiliśmy pakiet VIP, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się wspaniałym widokiem na ocean, z tarasu pokoju na najwyższej kondygnacji. Pokój był świetnie wyposażony, a dostęp do strefy VIP dał nam możliwość korzystania z zamkniętej części basenowej z świetnym widokiem i piękną ekspozycją na słońce. Warto.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto kupić pakiet VIP.
Termin pobytu: listopad 2018
3  Dziękujemy, WaldemarSobanski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestExperience T, Director de Relaciones Públicas, Be Live Experience Playa La ArenaOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Drogi Waldemarze,

Mamy nadzieję powitać was ponownie podczas następnej wizyty na Teneryfie!

Pozdrawiamy
Guest Experience