Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Spędziliśmy tydzień w hotelu Occidental Ibiza w lipcu 2019.
Bardzo dobry hotel, obsługa na bardzo wysokim poziomie, bardzo pomocni pracownicy recepcji.
Pierwszego dnia zgłosiliśmy problem z działaniem klimatyzacji - naprawione w 15 minut.
Pokoje czyste, dokładnie sprzątane. Mieliśmy pokój standard (dziecko na dostawce), przez co jak dla trzech osób miejsca nie było za dużo.
Jedna restauracja, jednak nie było żadnych kolejek, zawsze można było znaleźć stolik. Bufet obfity, jedzenie smaczne, dość różnorodne. Soki lekko rozwodnione, podobnie jak napoje gazowane - pachnące czasem chyba chlorem. W restauracji przy basenie dostępne przekąski, lody, chipsy, napoje alkoholowe i bezalkoholowe.
Oczywiście funkcjonowało zajmowanie leżaków ręcznikami przed śniadaniem, jednak mimo to o każdej porze można było znaleźć wolne miejsca. Baseny fajne, jeden z głębokością do 2,7m. woda w basenach bardzo ciepła.
Do plaży kilka minut piechotą, niewielka piaszczysta zatoczka, dość łagodne zejście do wody. Z plaży warto wybrać się stateczkiem do San Antonio, pobliskiego imprezowego miasteczka.
Przy hotelu przystanek autobusowy, bardzo dobra komunikacja na wyspie. Warto podjechać np do Cala Bassa - jednej z ładniejszych plaż na wyspie - kilka minut.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
Dziękujemy, joannappp
Zrecenzowano: 5 października 2017

Pobyt w hotelu wspaniały, pokój nowoczesny, animatorzy profesjonaliści, jedzenie ok, jedyna uwaga pomidory na śniadanie to trochę za mało, więcej warzyw i sałatek by się zdało. Pobyt w hotelu wypadł w rocznicę mojego małżeństwa, pierwszego dnia byliśmy zaskoczeni ozdobionym łóżkiem w pokoju, wspaniałe dwa łabędzie w kształcie serca, szampan i miłe życzenia od obsługi w postaci okolicznościowej kartki za co serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy

Termin pobytu: wrzesień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
1  Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano: 4 września 2017

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień, obiekt godny polecenia, rzeczywiście odnowiony w całości. Czyste, nowoczesne pokoje, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Hotelowa restauracja bardzo przestronna i ładnie urządzona, tematyczne jedzenie każdego dnia, każdy znajdzie coś dla siebie, jedzenie przepyszne. Miłym akcentem każdego poranka byli kelnerzy, proponujący gościom lampkę szampana przy wejściu do restauracji, natomiast w porze lunchu i kolacji tamtejszy Hierbas- ziołowy trunek który hiszpanie piją na trawienie. Hotel posiada trzy baseny, dwa znajdują się obok siebie głęboki i płytki, trzeci w innej części hotelu gdzie głownie przebywały dzieci, bardzo komfortowe rozwiązanie dla gości podróżujących bez maluchów. W bliskiej odległości od hotelu znajduje się plaża Port d'es Torrent czysta kameralna piaszczysta, można na niej wykupić wycieczki statkiem w różne miejsca w dużo niższej cenie niz u rezydentow. Odległość do Sant Antonio imprezowego miasteczka ok 6 km można sie tam dostać taksowką (ok 12 euro), bądz autobusem(1.95 euro), przystanek autobusowy znajduje sie ok 100m od hotelu, można z niego się dostać na najabrdziej popularne plaże takie jak Cala Tarida, Cala Bassa, Cala Comte.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, margarett27
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2017

Byliśmy w hotelu w sierpniu, położony jest w małej miejscowości w której nic się nie dzieje. Blisko hotelu jest przystanek autobusowy,dobrymi z połączeniami do roznych miast :San Antonio 30-45 min 3,32€ w obie strony, Eivissa 1-1.30 min.koszt około 8 € w obie strony.
Hotel zadbany, baseny małe ale dobrze utrzymane. Największym problemem jest blokowanie leżaków recznikami. Już przed 8.00 sa zrobione "rezerwacje". Na szczęście blisko jest plaża z pieknymi widokami. Animacji dziennych nie widzieliśmy bo nie opalalismy się na plaży. Nocne mogły być ciekawsze. Dzieciom na pewno się spodobają.
Pokoj na parterze z widokiem na drugi budynek wiec było w nim ciemno. Odnowiony ale widać już zużycie ( ślady na ścianach, odklejające się tapeta),toaleta i łazienka mogła by być odnowiona.Codziennie dobrze sprzątany, wymieniane ręczniki. Pokoje sa przeznaczone dla par z długim stażem , bo łazienka i toaleta nie jest oddzielnym pomieszczeniem :) Łóżka mogły być wygodniejsze.
Obsługa miła i pomocna. Szybko reaguje na wszystkie sytuacje.
Jedzenie fantastyczne,urozmaicone. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Polecamy to miejsce.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, sylwialip
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017

Hotel na wysokim poziomie, 3 baseny i 3 bary, restauracja z ciekawym designem, jedzenie urozmaicone i bardzo smaczne. Kelnerzy cały czas sprzątają. Obsługa hotelowa sympatyczna. Świetni animatorzy i zazwyczaj ciekawe show time. Jak najbardziej polecam Occidental Ibiza na wspaniałe wakacje!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje superior są bardzo fajne
Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi