Zrecenzowano 10 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w miejscowości Puerto calero blisko przystani jachtowej. Standard bardzo dobry, pokoje czyste, sprzątane codziennie. Pokój wysprzatany zawsze do godziny 14-tej. Mieliśmy pokój w budynku głównym dwuosobowy z widokiem na morze. Wyżywienie w opcji hb również bardzo dobre. W dniu przyjazdu dwie duże butelki wody mineralnej w pokoju. Śniadania urozmaicone - omlety, jajka sadzone, naleśniki, na zimno sery i wędliny, warzywa, a także świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne super. Duży wybór musli, płatków, orzechów, suszonych i świeżych owoców. Kolacje także urozmaicone, dobra ryba, świeże owoce i ciasta. Koszt wody do kolacji 2e, wino od 10-22e, piwo 2,6e. Stoliki sprzątane bardzo szybko, obsługa sali rzeczywiście stara się bardzo mocno, na śniadanie przynosi także termosy z kawa i mlekiem. Fajny dojazd bezpłatnym autobusem hotelowym do Puero del carmen, gdzie można pospacerować plaża, zrobić zakupy. Wieczorem w hotelu cisza, brak głośnych animacji co dla nas było ogromna zaleta, ogólnie mała ilość dzieci. Byliśmy bez dzieci na rocznice ślubu i ten spokój w hotelu "bezcenny". Piękny hol, roślinność wpleciona w budynek hotelu. Podsumowując zasłużone 4 gwiazdki.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, duch0000
Zrecenzowano 10 marca 2017

Byliśmy we dwoje w Hotelu Costa Calero i polecamy wszystkim szukającym spokoju i miejsca gdzie mało dociera Polaków . Hotel spełnia wszelakie zachcianki , jest czysto , miła obsługa, pokoje sprzątane codziennie , wymieniane codziennie ręczniki -wszystko oczywiście z uśmiechem i pięknie. Posiłki fantastyczne, urozmaicone , każdy znajdzie coś dla siebie i codziennie zmiana tematyczna np. był dzień serowy, z owocami morza, makaronowy, żelkowy dla dzieci itp. Poza posiłkami dostępne napoje w każdej formie łącznie z wyciskanymi świeżo sokami .Wypożyczalnia aut w hotelu .
Uważam że standard wyśmienity.Przy wielu basenach jakie tu są nigdy nie było walki o leżaki , miejsc jest naprawdę dużo. Ogólnie hotel dla wymagających i bardzo bardzo polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: polecam pokoje z widokiem na ocean - super!
  • Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Doris1206
Zrecenzowano 1 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Styczeń 2017 w hotelu Costa Calero to same miłe wspomnienia! Hotel bardzo ładny z pięknymi basenami oraz zadbanym ogrodem. Dla wszystkich którzy szukają odpoczynku jest to miejsce idealne ( cisza, ładne otoczenie, uśmiechnięci ludzie i pomocna obsługa).Hotel bardzo czysty, sprzątany bez zarzutu. Oferta all inclusive bogata, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie smaczne, duża ilość owoców, wybór serów, ryby, owoce morza, wina wybierane z karty do kolacji (w ramach all inclusive ), oryginalne alkohole i dobre drinki podawane przez uśmiechniętych ludzi! Uroczy port Calero, w ktorym leży hotel, faktycznie nie posiada plaży ale zachęca do spacerów oferując piękne widoki. Bardzo polecam to miejsce i dziękuję całej obsłudze hotelu.
Asia

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, joasia73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Suzann M, Director Comercial, Hotel Costa CaleroOdpowiedź udzielona 3 lutego 2017

Droga Asiu,

Po pierwsze bardzo dziękujemy za pozytywna opinie i podzielenie sie nia. Dziękujemy za polecenie naszego hotelu.

Bardzio milo nas slyszec, ze pobyt u nas byl dla Panstwa tak udany i ze zabraliscie ze soba tyle milych wspomnien. Cieszy nas, ze nasze ogrody i baseny tak się Panstwu podobaly.

Mamy nadzieje goscic Panstwa ponownie w niedalekiej przyszlosci.

Przesylamy sloneczne pozdrowinia z Puerto Calero

Zaloga Hotelu Costa Calero Talaso &SPA

Zrecenzowano 29 stycznia 2017

Wczoraj wróciłam z pobytu w tym hotelu. Nigdy nie pisałam opinii,ale tym razem postanowiłam to zrobić,gdyż hotel naprawdę sobie na to zasłużył. Byłam z nastoletnią córka i dla tego nie wybrałam przebogatej opcji all inclusive, która zawierała wszystko co można było sobie zażyczyć [ na śniadanie szampan i wyciskane soki również w HB, mnóstwo egzotycznych owoców, wszelkiego rodzaju wysokogatunkowe alkohole, w tym wina butelkowe dobrych marek, owoce morza itp.] Nie można także pominąć pochwały w kierunku dziennych i wieczornych animacji. Zwycięzcy dziennych konkursów zawsze przed wieczornym schow byli nagradzani szampanem i medalami. Na występy byli tez często zapraszani artyści z zewnątrz, z naprawdę wartościowymi i na wysokim poziomie przedstawieniami. Czystość ,dbałość o zieleń jak i przestronność apartamentów też nie dawała sobie nić do zarzucenia. No i oczywiście wspaniałe SPA z wodą solankowa, różnego rodzaju jakuzzi oraz saunami mokrą i suchą podnoszą wysoko poziom tego hotelu. Jedynie czego trzeba być świadomym wybierając ten hotel to brak plaży. Nawet publicznej w tej mieścince. Jezdzi natomiast darmowy bus hotelowy do pobliskiego kurortu gdzie jest kilka plaż publicznych. Zdecydowanie polecam ten hotel dorosłym chcącym popławić się w luksusie. Koniecznie polecam też wycieczkę objazdową po wyspie w cenie lepszej niż wynajem samochodu na własną rękę. Anna

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
3  Dziękujemy, zal3anna

Droga Anno,

Bardzo dzięk ujemy za podzielenie się z nami opinią na portalu Trip Advisor. To zaszczyt, ze jestesmy pierwszym hotelem na temat, ktorego wyrazila Pani opinie. Dziękujemy za polecenie naszego hotelu.

Jestesmy bardzo szczesliwi, ze pobyt w naszym hotelu Wam się podobal, szczegolnie zroznicowanie oraz poziom naszych animacji.

Mamy nadzieję, ze odwiedzicie nas w niedalekiej przyszlosci ponownie, z radoscia Was ugoscimy.

Przesylamy sloneczne pozdrowinia z Puerto Calero

Zaloga Hotelu Costa Calero Talaso &SPA

Zrecenzowano 6 marca 2016

Sympatyczny hotel, położony w spokojnej okolicy. Bez bezpośredniego dostępu do plaży, ale na miejsce wypadowe do zwiedzania całej wyspy nadaje się doskonale, ponadto można w tym hotelu naprawdę odpocząć. Wyborne posiłki, także poza sezonem letnim, co nie w każdym hotelu jest tak oczywiste. Bardzo miła i pomocna obsługa. Dodatkowo: podczas złej pogody wszystkim gościom bezpłatnie udostępniono spa. Wrócę na Lanzarote, a ten hotel będzie pierwszym, do którego wrócę na pewno.

• Data pobytu: luty 2016, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl