Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Bardzo dobra lokalizacja.Miła atmosfera.Pokoje czyste sprzątane codziennie.W restauracji szeroki wybór dań dla każdego.Blisko plaży.Super baseny.Polecam wszystkim którzy chcą odpocząć od zgiełku miast.

Dziękujemy, ZbigniewW241
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel niby 4* ja bym mu dała najwyżej 3*. Pokoje w hotelu wymagają remontu, zaskoczył nas brak lodówki w pokoju. Basen duży ale z zimną wodą i zakazami. Pani ratownik skrupulatnie pilnuje aby nikt nie wchodził do basenu z dmuchaną zabawką, piłką itd. Leżaki przy basenie bezpłatne i nie trzeba rezerwować. Posiłki smaczne, ale monotonne i bardzo mały wybór - mam na myśli lunch i kolację. Nie polecam rezydenta z Itaki P. Dominika. Obsługa hotelowa super - panie w recepcji bardzo pomocne, jak się trafi na czeszkę można porozumieć się po polsku, podobnie kelnerzy na duży plus (jest wśród nich Polak). Animacje na bardzo duży plus - Luca człowiek orkiestra. Plaża duża i piękna tylko bardzo wietrzna jak cała Fuerta. Polecamy wycieczkę na Lanzarote i Oasis Park w Costa Calma. Z pod hotelu kursuje autobus do Morro Jable i Costa Calma - koszt 1,40e.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Beata R
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Hotel ma swoje lata, ale byliśmy tego świadomi wykupując tam wczasy. Ma kilka kondygnacji - i tu spotkalo nas niemiłe zaskoczenie bo dostaliśmy bardzo ciemny pokoj z widokiem na suche palmy. Wrocilismy do recepcji i poprosiliśmy o pokoj z widokiem na ocean, oczywiście za dopłata. Jednak ten, który otrzymalismy nie spełniał oczekiwan (pokoj na samym końcu bydunku, w pokoju niewielkie okno i tylko skrawek wody w oddali. Niestety mimo kolejnych prob zamiany zostaliśmy w nim do konca pobytu. Plus za spore zaplecze do plażowania (2 duże baseny, bardzo duzo lezakow z parasolami, zadbany ogrod). Jeśli ktoś chce pocwiczyć - siłownia jest ale taka sprzed 20 lat - jednak trening da sie zrobic:). Jedzenie smaczne, aczkolwiek czasami za słone, a słodycze to typowe przesłodzone papki i również mało zachecające ciasta. Duży plus na owoce (banany, jabłka, gruszki, kiwi, melony i papaja na kolacje z fontanna czekoladowa). Owoce bez problemów można było sobie zabrać na poźniej ze stołówki. Alkohole tak jak zwykle przy ALL - słodkie syropy, słabe piwo i tanie wódki - polecam przejść sie raczej wzdłuż plazy ok 20 minut do tawerny :) . A jeśli o plaże chodzi to jest super - szeroka, piaszczysta - jedyny minus to nudyści - ale tacy 60, 70 latkowie... , którzy spaceruja jak ich Pan Bog stworzyl wte i wewte.. Po 2 dniach idzie sie przyzwyczaić :D
Obsługa na stolowce miła, sprawnie obsługuja sale, to samo barmani.
Grupa od animacji naprawde daje z siebie wszystko, widac ze lubia to co robia i staraja sie umilić czas wieczorami (w ciagu dnia tez sa jakies zajecia ale z nich nie korzystalismy).
Podsumowujac polecam, gdy ktos nie ma zbyt wysokich oczekiwan i chce odpoczać.

Dziękujemy, paulina g
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Hotel 4* niby ok ale do remontu widać wszędzie wiek hotelu, w pokojach rozpadające się łóżka i szafa to już przesada......Położenie hotelu jak w opisie na odludziu bez sklepów i atrakcji (do Moro Jable 10km busem) ale z przepiękną i długą plażą... Obsługa bardzo miła,jedzenie smaczne chociaż stale to samo,w maju tłumów nie było więc nie czekaliśmy za stolikiem i wolne leżaki przy basenie ,animacje ok .Ręczniki do pobrania w recepcji za kaucją,internet płatny 25 euro tydzień i słabo chodził,sejf płatny (rezydent straszy że kradną w hotelu ale nic takiego nie miało miejsca.....Rezydent Itaki pan Bartek -dno tylko sprzedaje wycieczki zero pomocy i informacji ludzie sami wszystkiego szukali.wakacje udane pogoda super tylko wieje wiatr i to mocno .....polecam wynająć auto w hotelu i zwiedzić wyspę na własną rękę (koniecznie umyć auto na koniec bo robią problem) ..Ogólnie jesteśmy zadowoleni bo było miło i przyjemnie a że My się nie czepiamy drobiazgów i mankamentów to polecamy widoki na ocean i przepiękna plaża w cudownym towarzystwie to przepis na udane wakacje .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, GosiaPrzemo
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki, piaszczysta plaża, pyszne jedzenie, ciekawe animacje, miła obsługa. Standard pokoju mógłby być lepszy. Warto wypożyczyć samochód by zwiedzić wyspę, do centrum daleko. Polecamy dla par :)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Monika W