Hotel lata świetlności ma już za sobą. Wystrojem przypomina okres PRL-u. Przy zameldowaniu trzeba opłacić opłate klimatyczna która wyniosła nas 30 euro na 2 osoby. Pokoje sprzątane na odwal. W szafie i na szafkach kurz. Pani sprzątaczka wymieniała tylko ręczniki a łazienki w ogóle nie ogarniała. Korytarz brudny. Na 1 piętrze 3 dni na ścianie siedział karaluch zanim ktoś go usunął. Ściany w pokojach na tyle cienkie, że słychać dosłownie wszystko co się dzieje u sąsiadów za ściana. Jedzenie monotonne i tłuste. Nawet na śniadanie były frytki... Jak na taki duży hotel tylko 2 windy to zdecydowanie za mało. Wiecznie tworzyły się kolejki. Wszystko dostosowane pod turystów z Anglii którzy przeważają w hotelu. Przez nich w hotelu jest bardzo głośno. Nie liczą się z tym, iż inni turyści również przyjechali tu odpocząć. Animacje tylko po angielsku. Okolica ładna ale woda w morzu pozostania wiele do życzenia. Na plaży jeden leży na drugim. Leżaki platne.
Minus również dla biura podróży Tui. Nie dostaliśmy żadnego nr kontaktowego do rezydentki. Nie można było się z nią skontaktować w razie potrzeby.

Dziękujemy, annamichal1991
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SirenisCalaLlonga, Director de Relaciones Públicas, Sirenis Cala Llonga ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear guest,

Thanks for choosing us for your recent holiday on the island of Ibiza and for taking the time to share your concerns with us on TripAdvisor.

What you are reporting on this review doesn´t meet our standards and our management team have been accordingly informed so we can try to avoid this kind of occurrences in the future. We encourage you for future occasions to contact our Reception desk if there is any faulty during your stay.

We look very much forward to your next visit ensuring you in advance of our best intentions at all times.

Warm regards,

Zrecenzowano: 2 września 2019

Byliśmy kilka dni w hotelu Sirenis w opcji All Inclusive. Pierwsze bardzo złe wrażenie było już podczas przyjazdu do hotelu. Panie w recepcji były mało zainteresowane nami. Bardzo zaskakującym jest fakt, że w recepcji były dwie Panie, kiedy podeszliśmy do recepcji, nawet nie wstały z krzeseł i na siedząco poinformowały nas o zasadach panujących w hotelu. Ogólnie recepcja to najsłabszy punkt hotelu w zakresie kontaktu z "klientem". Pokój, wystarczająco duży chociaż wyposażenie już powinno zostać odświeżone. Najsłabszym punktem pokoju jest łazienka, jest bardzo stara a zasłony z ceraty nad wanną, nie powinno tego już być. W zakresie basenów, jest ich dużo i są w porządku, natomiast o godzinie 7:30 jest zarezerwowane 95% leżaków. Jeśli chcesz mieć wolny leżak, musisz wstać o 6 lub 7 rano i biec na basen z ręcznikami. Dodatkowo w ciągu dnia zarezerwowane leżaki są do 12 lub 13 godziny puste. Dziwi mnie brak reakcji ze strony hotelu w tym zakresie. Jedzenie w opcji all bez zarzutu, każdy znajdzie coś dla siebie, obsługa każdej restauracji robi wszystko aby było czysto i aby można było znaleźć wolny stolik, pracują ciężko, bardzo szybko i z uśmiechem. Oczywiście jak to w hotelu z małymi dziećmi, rodzice którzy preferują bezstresowe wychowanie nie pilnują swoich dzieci, dookoła części stolików jest wszystko bo dzieci bawią się jedzeniem. Obsługa sprawnie doprowadza to do porządku. Bary przy basenie są w porządku, drinki są również jak wszędzie. Szkoda, że z drinków dla dzieci (bez alkoholu) jest tylko bardzo słodkie coś o nazwie "San Francisco". W innych hotelach można zamówić dla dzieci na przykład Mojito lub Pina Colada bez alkoholu. Jak zapytałem o to w barze, barman w barze Entertainment tylko uśmiechnął się ironicznie i powiedział, że nie ma czegoś takiego. Proponuję wysłać obsługę do konkurencji. Ostatnią rzeczą do zmiany jest bar Entertainment, jest ciemny, smutny a wiszące na barze koszulki piłkarskie klubów z całej Europy nie wyglądają dobrze. Ogólnie pobyt zaliczam do bardzo udanych. Bardzo dobrze oceniam śniadania, obiady i kolacje wraz z obsługą wszystkich restauracji, bary przy basenie i snack bar oraz ilość i jakość basenów. Poprawy wymaga recepcja, łazienka w pokoju i bar Entertainment. Dużym plusem jest położenie hotelu, przy bardzo ładnej zatoce z ładną plażą.

Dziękujemy, RobertPPL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SirenisCalaLlonga, Director de Relaciones Públicas, Sirenis Cala Llonga ResortOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dear Guest,

We are always delighted to receive clarification that our guests have enjoyed an overall nice holiday and have left with happy memories.

Our combination of both professional and friendly service is one of our main priorities and we are always working to provide our guests with a genuinely experience.

Again, we appreciate your review and suggestions; we look forward to welcoming you back again at your earliest convenience.

Best regards,

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Polecam hotel. Pokoje są ok,drinki i napoje alkoholowe bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie. Przemiła obsługa przy barach jak i na stołówce, pracują tam przesympatyczni ludzie którzy mimo dużego natłoku obowiązków są uśmiechnięci ,zabawni i witali nas po polsku . Jedyny minus brak leżaków wolnych przy basenie wszystko z rana zarezerwowane ręcznikami, niektórzy to tylko chyba cały tydzień siedzę przy basenie. Hotel fajnie położony przy pięknej zatoce, ładna plaża woda czysta cicha i spokojna okolica.jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym miejscu.

Dziękujemy, MalwinaPrzybysz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SirenisCalaLlonga, Director de Relaciones Públicas, Sirenis Cala Llonga ResortOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dear Guest,

We want you to know that your review of our hotel is very much appreciated. We are always delighted to receive clarification that our guests have enjoyed a wonderful holiday and have left with happy memories.

Again, we appreciate your positive comments and look forward to welcoming you back again soon.

Best Regards,

Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel,przepyszne jedzenie,normalne procentowe alkohole!!!!!!!(wino,piwo,drinki).Dla dzieci lody,granita,szejki,koktajle.Do San Antonio 30 minut,prom z pomostu przy hotelu,który płynie na Formertere 38 euro,IBIZE..Polecam

Dziękujemy, karolinaz738
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Hotel może lata swietnośći ma już za sobą ale bardzo miło mnie zaskoczył jest świetnie położony pokoiki małe ale bardzo czyste i zadbane przepyszne jedzenie i bardzo urozmaicone mały minus animacje nastawione na turystów Angielskich ale ogólnie super miejsce na wakacje jak i punkt wypadowy do zwiedzania wyspy i przepiekna zatoka

Termin pobytu: lipiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Roman K