Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tak bo jedzenie jedno z lepszych jakie jadłem na All Inclusive, bo obsługa wzorowa, bo czysto, bo alkohole firmowe

Nie bo tłoczno, bo wokół bloki, bo leżaki trzeba rezerwować o 7 rano, bo pokoje już wymagają odświeżenia.

Dziękujemy, marcinm826
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dtropicalsplash, Manager, Magic Tropical SplashOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear marcinm826,

On the name of the team members of Magic Tropical Splash we can say that it has been a pleasure to host you.

Thaks for your comments and the other guest, we are the number 1 in Tripadvisor in our area. We improve every day to try that our guest enjoy the holidays and they come back your home very happy.

Regarding to the entertainment, our team has created a varied program consisting of games, activities and shows adapted for all ages. In addition, we have entertainment from 11 a.m to 00 a.m. For younger children, we have a mini club where they can sign up and participate in activities being older than 4 years, if not, they can go with their parents. Also, we have the Game Experience, where you can play consoles.

We make constant improvements and implement new services so that our clients enjoy their experience with us; We have themed bars (ice cream, cocktails, pastry, brewery), we have a new pizza service in the apartments, two themed restaurants (Pirate Tavern with American food and an Italian Restaurant with fresh pasta and artisanal pizzas).

As for the problem with sunbeds, they cannot be reserved. In addition, Guest Services removes towels from the sunbeds without a customer for more than 20 minutes for anothers guests can enjoy them.

We are glad to know that you enjoyed our facilities and overall the good job doing by our staff. We will make sure that all departments will receive all your compliments. We look forward to hosting you again in the near future!

Sincerely,
Management Team Magic Tropical Splash

Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodzinką, 2+2 , i każdy z nas jest bardzo zadowolony. Obsługa przemiła, alkohole również markowe. Wspaniały basen choć zimna woda. Mieliśmy narożny pokój na 13 piętrze, który to pokojówka sprzatała perfekcyjnie , za na koniec dostała na stoliku tipa :) Dwa pokoje , w tym jeden naprawdę spory z dodatkową sofą i dużym LCD. Obsługa w każdym calu pomocna i przemiła. Jedzenie może trochę monotonne , zwłaszcza śniadania. Plusem jest to że każdy posiłek trwa 3 h. Dodatkowo od 11 jest otwarty snack bar i mnóstwo barów gdzie Można ugasić pragnienie. Do jednej plaży 7 min drogi ale nie polecam bo woda mulista. Druga zaś, ta piękna, szeroka jakieś 15 min spacerkiem. Morze wręcz gorące A byliśmy 26.09-3.10 , temperatura 26-28°. Za 105 euro pojechaliśmy autokarem tui do delfinarium , co było marzeniem mojej ukochanej. Oprócz tych zwierząt są również inne. Można zrobić fotki. Aczkolwiek polecam wziąć taxi ponieważ autokar jeździ po hotelach i zbiera ludzi co trochę trwa A cenowo wyjdzie to samo.Zaraz obok jest piękny Aquapark ale niestety był już zamknięty w tym sezonie. Cena podobna jak do delfinarium. W samym Benidornie są jeszcze inne parki rozrywki ale tam nas nie było akurat. Reasumując, bardzo polecamy ten Hotel i być może kiedyś tu wrócimy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, tomaszc436
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dtropicalsplash, Manager, Magic Tropical SplashOdpowiedź udzielona 18 października 2018

Dear guest,

First of all we would like to thank you for your stay with us and for the time you have dedicated to making us arrive this extensive and honest opinion, which will help us to be better every day and for which we thank you.

We hope to see you again soon and share with you and with your whole family many new and unforgettable moments.

Best regards,

Tropical Splash Management.

Zrecenzowano: 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony pomiędzy wiezowcami. My mieliśmy pokój na 11 piętrze. Super widoki. Klimatyzacja działała bez zarzutu. We wrześniu trochę zimna woda w basenie, morze cieplutkie. W hotelu większość gości to Anglicy z rodzinami i hiszpanskie rodziny.
Na duży plus smak posiłków. Byliśmy w różnych hotelach 5 gwiazdkowych w Turcji i Grecji. Tu w Hiszpanii smak jedzenia, doprawienie było najlepsze. Dużo owoców morza, markowe alkohole, 3 rodzaje dobrego gatunkowego piwa. W pokoju było wszystko czego potrzebowalismy, lecz widac w pokojach ślady użytkowania.Nam to nie przeszkadzało, gdyz głównie przebywaliśmy poza pokojem.
Duzo atrakcji dla malych dzieci, w tym plytki basen, zamek piracki, zjeżdżalnie. Specjalne menu dla dzieci w restauracji- bardzo dobre. Spod hotelu autobus do Benidorm(nr2) , łatwe podróżowanie i zwiedzanie. Niedaleko tramwaj/pociag do Alicante i innych miejscowosci. Szybki, niedrogi i łatwy transport.
Basen bardzo duży, czysty z barem pośrodku. We wrzesniu nieco chłodna woda. Morze za to czysciutkie i ciepłe.
Super rozwiązaniem jest obszerne, oddzielne pomieszczenie dla dzieci z bilardem, grami. xbox-dużo stanowisk. Wszystko w cenie pobytu. Nasze dzieci byly zachwycone-nigdzie nie spotkałam się z takim miejscem dla dzieci.
Wieczorne animacje nawet ciekawe. Odbywają się w kilku miejscach-główna scena, zakątek z muzyką na żywo w stylu chill oraz karaoke w Restauracji Pirackiej.
Podsumowując mysle ze fajne miejsce dla rodzin z malymi dziećmi. Dla zwiedzajacych okolicę swietna baza wypadowa- blisko środki lokomocji. Pobliska plaża piaszczysta, płytka, zadbana.
Hotel raczej wioska wakacyjna. Niska cena pobytu, dobre jedzenie, atrakcje, myślę ze warto.
Nie jest to hotel dla szukających spokoju, relaksu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Irminka
Zrecenzowano: 11 września 2018

Plusy:
-hotel czysty, bardzo ladnie polozony, blisko do plazy
-zjezdzalnie, dla mniejszych I tych starszych. Oraz duzy basen
- jedzenie przepyszne, urozmaicone.Jesli ktos narzeka na posilki to nie wiem jak takiej osobie dogodzic.Czlowiek wrocil do domu na pewno ciezszy ;-)
- alkohole zadne tam lokalne siuski tylko z najwyzszej polki (bylismy w opcji all incl gold bez wycieczek).Do tego milkshake, slushe, soki 100% oraz cala gama napojow gazowanych
-obsluga bardzo mila, usmiechnieta.Warto nauczyc sie podstawowych zwrotow po hiszpansku, bardzo to doceniali
- pokoje duze, sprzatane codziennie, na dzien dobry w lodowce byl szampan, woda, puszka piwa, pepsi I napoju pomaranczowego (lodowka nie byla uzupelniana pozniej)

Minusy:
- lezaki...to byla walka...jesli chcecie miec lezak to trzeba wstac kolo 5-6 rano I go zarezerowac.W hotelu jest informacja,ze nie mozna tak robic,ale innej opcji nie ma.Plusem jest to,ze pozniej kiedy juz wszyscy zaczynaja plazowanie chodzi koles I sprawdza czy rzeczywiscie ktos na nich lezy,jesli wroci I widzi,ze lezak jest dalej pusty to sciaga recznik.
- Lezakow jest po prostu za malo.Jesli mialyby byc tylko dla gosci hotelowych to ok,ale hotel pozwala wchodzic ludziom z zewnatrz,zeby mogli korzystac z aquaparku
- Z powyzszym kolejny minus, jest strasznie tloczno w basenie.Na szczescie jest on duzy I dosc szybko robi sie gleboki I cale szczescie,bo przy brzegu matki z dziecmi blokuja cala plycizne
- animatorzy,a raczej ich brak.Jesli byly jakies animacje to nie wiem gdzie
- dla mnie osobiscie duzym minusem byl brak cyrkulacji powietrza.Hotel otoczony innymi budynkami na okolo, nie bylo tego przyjemnego powietrza od morza,ktore bylo tuz obok

Podsumowujac: fajnie,polecam,ale bylam lepszych hotelach

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, alexandrine751
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dtropicalsplash, Manager, Magic Tropical SplashOdpowiedź udzielona 15 września 2018

Dear guest,

Thank you for your nice comment. Our main goal is providing you the best stay possible and we are glad to know that we met your expectations.

We take note of all your comments to try to improve day by day, with the aim of our customers enjoy their stay.

We would like you to contact us when you plan your next holidays in order to offer you the best price.

Looking forward to welcoming you back soon.

Kind regards,

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018

Hotel jak i pokoje czyste, obsługa bardzo miła i uczynna. Dzieci miały co robić (4l i 1,5l), animatorzy bardzo zaangażowani, jedzenie urozmaicone,Mini Disco było super rozrywką dla małych i dużych. Codzienne nowe Show, wiele gier i zabaw. Bardzo dziękujemy wspaniałym animatorom a w szczególności -SIA (Sylwia) , którą dzieci pokochały :) :) Polecamy :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, KamilaG80
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dtropicalsplash, Manager, Magic Tropical SplashOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2018

Dear Kamila,

Looking forward to welcoming you back soon.

Kind regards,

María Jorrín del Valle