Cala'n Forcat

Hotel położony przy przepięknej zatoce w której można nurkować i oglądać ryby. Pokoje czyste, nowe i zadbane. Obsługa miła i profesjonalna. Śniadania głównie angielskie, codziennie to samo. Lunch i kolacja smaczna ale mało różnorodna. Drinki mocne :) Animacje średnie. Spędziłam bardzo fajny tydzień w tym hotelu. Polecam :)

Dziękujemy, 351ewelinap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Globales_Almirante, Globales Quality Manager, Globales Almirante FarragutOdpowiedź udzielona 5 dni temu

Dear 351ewelinap,

Thank you very much for your kind words. We are glad you enjoyed your stay with us and hope you decide to come back in future.

Kind regards,

Globales Quality Mananger

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Byliśmy z mężem z TUI na początku lipca tego roku. Z całego serca możemy go polecić. Pokoje ładnie urządzone, sprzątane codziennie. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym urozmaiceniem były kolacje tematyczne, na 7 dni pobytu codziennie było coś innego. Z całego serca pozdrawiamy Pana z obsługi sali Fernando, bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Basen wystarczający z morską wodą. Jeżeli chcielibyśmy na siłę szukać minusów to jednego dnia basen został zamknięty koło 16-tej z powodu czyszczenia ale to normalne, kiedyś wyczyścić go i tak by musieli. Do centrum miasta jest niedaleko, spod hotelu można pojechać autobusem do Ciutadelli- bardzo klimatyczne miasteczko, które warto zobaczyć. Z wielką przyjemnością kiedyś tu wrócimy.

Dziękujemy, Asik282
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Tym razem napiszę krótko , bo w poniższych komentarzach jest chyba wszystko zawarte. Wszystkie pozytywne recenzje są 100 procent prawdziwe, cudowne widoki, czystość obsługa jedzenie na najwyższym poziomie.Hotel zasługuje na conajmniej 4 plus gwiazdki.Tak samo wieczorne występy takie jak koncert ABBY, występy iluizjonisty itp na bardzo wysokim poziomie. Jedna do pelnego sukcesu sprawa do zmiany to zespół animatorów , którzy starają się robić to profesjonalnie ale wychodzi nijak szaro .Wystarczyło by więćej ikry , radości ze swojej pracy i było by 100 na 100 .Warto autobusem wieczorem zrobic sobie wycieczkę do pobliskiego miasta.Dodam jeszcze ,że 5min piechotą od hotelu znajduje się aqua park dla dzieciaków. Kończac jednym słowem warto !!!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie pokoje są takie jak w folderach ale im wyżej tym lepiej
Dziękujemy, maxfor68
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Tygodniowe wakacje w lipcu 2019.
Hotel znajduje się na klifie otoczony zatoczkami, w których można popływać. Na półkach skalnych znajdują się hotelowe leżaki gdzie prosto z leżaka można wskoczyć do cieplutkiej wody. Polecam wziąć sprzęt do snoorkowania. Po prostu bajka.
Obok hotelowego parkingu znajduje się przystanek autobusowy (linia 61), którym można dojechać do Ciutadella za 1,65€ (była stolica) a z tego miejsca na praktycznie wszystkie plaże tej części wyspy. Warto wypożyczyć samochód lecz aby zaparkować na wyznaczonych parkingach przy plaży należy wstać rano - od 9 wszystko zajęte.
Hotel, recepcja, kuchnia, pokoje, bary, personel na najwyższym poziomie - nie ma się do czego przyczepić. Ludzie pracują tam dla przyjemności, zawsze uśmiechnięci i mili a nie z przymusu.

Polecam wizytę w COVA D'EN XOROI - klub/imprezka w jaskini na klifie (wejście 10, 15 lub 20 € w zależności od pory dnia) oraz wypoczynek na dzikich plażach wtopionych w klifowe wybrzeże wyspy.
Bajka, raj, niezapomniane wrażenia - słowa tego nie opiszą.

Najpiękniejsze wakacje - polecam w 100% wyspę, która nie została całkowicie skomercjalizowana oraz hotel Globales Farragut. Z reguły nie wraca się do tych samych miejsc lecz dla tego zakątku świata warto złamać tę regułę.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, centrino0
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel znajduję się na drugim końcu wyspy ok 40 minut drogi od lotniska. Nie bez powodu hotel ma 4 gwiazdki. Pokój wyglądał dokładnie tak samo jak na zdjęciach . Sprzątany codziennie przez obsługę hotelową . Posiadał klimatyzację co najważniejsze . Piękna duża nowoczesna łazienka. Rewelacyjna obsługa hotelowa, każdy udzieli pomocy . W hotelu przewaga turystów z takich krajów jak Hiszpania , Anglia. Byliśmy zaskoczeni , że tak mało polaków . Jedzenie w formie bufetu . Bardzo nam smakowało . Szczególnie uwielbialiśmy kolacje gdzie szef kuchni przyrządzał dania z innych krajów przykładowo sushi, torty , jedzenie meksykańskie itd. Myślę , że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie .Gdy przychodziliśmy na posiłki zawsze siadaliśmy przy oknie żeby podziwiać piękny widok na morze . Zaraz przy hotelu znajdowała się cudowna zatoka z plaża. Niedaleko od hotelu ok 5-10 minut drogi spacerkiem znajduję się ulica z restauracjami, sklepy z pamiątkami , sklepy spożywcze, wypożyczalnie samochodów itd Przy hotelu również znajduję się przystanek autobusowy , którym można dojechać do miasta Ciutadella znajduję się ok 5 km od hotelu. Skusiliśmy się również na jednodniowa wycieczkę z przewodnikiem polskim, żeby objechać kilka fajnych miejsc należało do nich Ferreries ( tam mieliśmy poczęstunek serów oraz wina ) oraz zwiedzanie . Następnie Es Mercadal - najwyższy szczyt na Minorce, góra El Toro. Kolejno do wioski rybackiej Fornells , w Mao stolicy Minorki czekał na nas rejs catamaranem oraz produkcja jin-u , oczywiście można było skosztować ich specjału ,a na końcu do Calan Porter , schodziliśmy do jaskini w którym znajdowała się dyskoteka. Tak pięknego miejsca dawno nie widziałam . Jesteśmy bardzo zadowoleni z polecenia nam tego pięknego miejsca . Ja polecam i miejsce oraz hotel. Myślę , że jeszcze tam wrócimy .

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, DominikaK1147