Spędziliśmy wakacje całą rodziną w sierpniu. Hotel cudowny wszyscy bardzo mili, pokoje piękne nic nie brakuje wszystko nowe codziennie wszystko sprzątane. Nie ma do czego się doczepić. Jedzenie bardzo dobre niczego nie brakuje. Na pewno tam wrócę. Nie rozumiem negatywnych opinii ale wiadomo ile ludzi tyle opinii.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Justyma
Zrecenzowano: 5 września 2019

U W A G A W czasie naszego pobytu na basenie T O P I Ł O się dziecko. Ratownik nie posiadał odpowiednich umiejętności medycznych. Funkcje życiowe przywróciły dziecku polska lekarka i pielęgniarka przebywające na wypoczynku. Dziecko w ciężkim stanie zabrano do szpitala. Dopiero po wypadku na basenie pojawił się drugi ratownik i zaczęto zajmować się nadzorem nad kąpiącymi. a nie jak wcześniej pogaduszkami ze znajomymi Turkami, których duża grupa przebywa w tym hotelu.. W hotelu i na zewnątrz śmierdzi. Plaża niebezpieczna. Po kilku krokach na dnie znajdują się wielkie i ostre bloki betonowe.Wiele osób pokaleczyło się o nie a minie utkwiła między nimi noga. Stan materacy na plaży okropny. Stare brudne i poszarpane. Wyżywienie słabe a do tego po wszystko trzeba stać w kolejkach. Brakuje sztućców i można trafić na brudne naczynia i sztućce. Nie ma żadnych animacji dla dorosłych. Nie zorganizowano nawet "wieczoru tureckiego"
T R A G E D I A

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Jacek B
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

w hotelu spędziliśmy teoretycznie 11 nocy. Niestety TUI zmieniło nam godzinę przelotu z Warszawy z 12.40 na 21.35 - w pokoju bylismy ok. godziny 4 nad ranem. Powrót zgodnie z planem o godz. 7.55, wyjazd z hotelu godz. 3.25 - na lotnisku ponad 3 godziny. Po co? Nie wiadomo, gdyż ani w autobusie, ani na lotnisku, nie było żadnego rezydenta. Z planowanych 11 nocy w hotelu spędziliśmy więc jedynie 9 całych nocy. Nigdy więcej na wakacje z TUI nie polecę. Sam hotel OK. Zaletą jest czystość, bliskość plaży i basenów. Zjeżdżalnie nie są zbyt duże, ale wystarczające. Hotel jest też dość czysty. Jego zaletą jest także fakt, iż nie jest wielki i zawsze można było dostać leżak na plaży, czy przy basenie. Posiłki OK. Byliśmy ciągle najedzeni, duża różnorodność posiłków - zwłaszcza na kolację. Wady: płatne lody, krótki czas otwarcia basenów, dość słabe WiFi - dwa dni nie działało, mały wybór alkoholi w ramach all inclusive. Animacje średnie. Generalnie jednak hotel godny polecenia - kontrolujcie jednak godziny przelotu gdyż inaczej może być tak jak w naszym przypadku impreza skrócona niemal o 2 dni.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje rodzinne
Dziękujemy, 19Tomek79
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel na żywo jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Pokoje czyste, zadbane i dobrze wyposażone (telewizor lodówka, sejf, suszarka itp.). Codziennie przemiłe Panie zmieniały pościel oraz ręczniki. Teren hotelu również był bardzo zadbany. Już o 7 rano cała ekipa sprzątała okolice basenu i myła leżaki. Jedzenie smaczne, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Na kolacje często serwowane były potrawy z rożna/grilla, w tym również kebab, które robione były przed hotelem. Obsługa serdeczna i pomocna. Codziennie odbywały się różne animacje oraz zajęcia dla dzieci, nawet w ciągu dnia, co pozwalało rodzicom na odpoczynek. Mały minus za monotonne śniadania (mimo sporego wyboru było cały czas to samo), mały wybór owoców (arbuz, melon, pomarańcze, jabłka) oraz płatne lody czy popcorn. ps. nie polecam wyjazdu z TUI.

Dziękujemy, JustynaR917
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kubra-guestrelation, Halkla İlişkiler, Notion Kesre Beach Hotel & spaOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dear guest thank you for chosing our facility and giving us the chance to be at your service.We were very glad that you had an enjoyable vacation and were pleased with our service.We hope to have the chance to service you again in our facility and pay our respects.

Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Wakacje (11 dni) super, 14-25.06.2019. Hotel czysty, pokoje czyste, restauracja czysta, plaża czysta, basen czysty, wszędzie krzątają się osoby sprzątające. Posiłki smaczne, nawet bardzo i duży wybór zarówno dla mięsożerców jak i wegetarian. Dania czasem się powtarzały, ale przy dużym wyborze można było miksować. Dużo owoców i ciast, bywały też galaretki owocowe, co bardzo mi pasowało. Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki codziennie zmieniane, co trzy dni zmiana pościeli. Klima indywidualnie sterowana, a okno balkonowe z moskitierą więc komary mogły nam "bzyknąć". Morze ciepłe, basen wystarczający i do tego zjeżdżalnie, spróbowałem. Animacje wieczorne z poczuciem humoru, dobra zabawa prowadzona przez zgrany zespół animatorów pod wodzą Leo.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie pokoje z widokiem na morze
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Jerzy C