Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017

Hotel jest zdecydowanie godny polecenia, w rzeczywistości dużo lepszy niż na zdjęciach (to niezbyt zachęcające na zdjęciach katalogowych blokowisko na żywo prezentuje się naprawdę ładnie). Kompleks skondensowany, bardzo przemyślany, wszędzie blisko, bardzo dużo leżaków. Pokoje bardzo ładne i czyste (spokojnie standard naszych 4 gwiazdek), zresztą cały kompleks hotelowy bardzo czysty i zadbany. Byłam bardzo mile zaskoczona. Hotel rodzinny, zjeżdżalnie i mini aqua park w brodziku były rajem dla maluchów (duże zjeżdżalnie to również atrakcja dla dorosłych). Podczas przypływu w zasadzie nie ma plaży na wysokości hotelu (ale jest po prawej stronie hotelu), nie jest to jednak problem, ponieważ chodzenie po miękkiej trawie na terenie hotelu jest dużo przyjemniejsze, a żeby wejść do morza wystarczy kilka kroków. Plaża kamienista. Jedyne zastrzeżenie - animacje na kiepskim poziomie, ale co kto lubi. Ogólnie to bardzo dobry hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam wysokie piętra (6-7) w budynku stojącym bokiem do morza, od strony basenów - ładny widok na morze i cień po południu.
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, AgaOne007
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Bardzo dobry hotel, odnowiony, w spokojnej okolicy. Do Ozdere jakies 2 km spacerkiem, KUsidasi juz dalej, jakies 40km. Co do hotelu to nie jest z tych molochów hotelowych, ale widac ze odnowiony, czysty. Pokoje, a przynajm niej nasz - jasny i przyjemny, akurat nasz byl na 7 pietrze z widokiem na morze i góry. dla mnie bomba. Basen ze zjezdalniami, czyynym zreszta caly dzien, od 10 do zdaje sie 18, calkiem spoko, drugi mniejszy dla dzieci z mniejszymi zjezzdalniami tez fajny, choc brakowalo mi parasoli nad lezakami przy brodziku. Minus to plaza, która jest niestety kamienista, ale tez nie ma tragedii. mozna spokojnie poplywavc. Jedzenie no dla mnie boskie, ale ja ogolnie uwielbiam kuchnie wschodnia, w kazdym razie wszystkiego do wybory do koloru, jak ktos mowi ze nie mogl sie najesc to newidentnie sciemnia. Owszem czasem robila sie kolejka ale to trwalo chwile, stol i sztucce zawsze byly do znalezienia. Generalnie polecam hotel, dla nie bomba, moglabym tam koczowac i koczowac :D

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, lusia1975
Zrecenzowano: 15 września 2016

Hotel w spokojnej miejscowości, duży ,czysty niestety brak plaży kawałek kamieni gdzie zmieszczą się dwa leżaki natomiast wszędzie blisko więc zawsze można znaleźć miejsce do leżenia a do wody 2 kroki.Jedzenie bardzo dobre na pewno każdy coś znajdzie dla siebie, jedynym minusem dla mnie jest nakładanie posiłków przez kucharzy co mnie osobiście krępuje. Akurat mieliśmy takie szczęście (albo i nie ) że były święta tureckie bajram i cały hotel był obłożony i było bardzo głośno

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje od strony wejścia są ciche a też widać morze
Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano: 14 września 2016

Hotel odnowiony i zadbany.Czystość na wysokim poziomie , obsługa po upomnieniach managerów uprzejma i uczynna , posiłki : śniadania i kolacje urozmaicone i obfite natomiast na obiad najczęściej dwa rodzaje mięs i to podawane przez obsługę co jest mało komfortowe.Proporcje gości wróciły do normy czyli : 60 % Turków / 35 % Rosjan i 5 % innych nacji w tym Polaków.Muzyka nastawiona właśnie na Nich , ale nie nachalna.
Największy minus należy się polskiemu organizatorowi czyli ITACE ,który chcąc oszczędzić nie opłacał ostatniego dnia . Musieliśmy opuścić pokój o godz. 12,00 w południe - czyli 16 godzin przed wylotem.Według rezydentki mogliśmy sobie dopłacić do godz. 00,30 co okazało się oszustwem bo nikt z biura ITAKA niczego w hotelu nie załatwiał ,a hotel miał pełną obsadę gości.Może dla ludzi z ITAKI przebieranie się i mycie w hotelowych toaletach jest komfortowe --- dla mnie NIE !!! Pierwszy raz leciałem z czeskim przewoźnikiem TRAVEL SERVIS , który jest może tańszy ,ale godziny odlotów i przylotów są bardzo mało komfortowe - pierwszy dzień opłacony - prawie cały stracony , a ostatni nie opłacony.
Ogólnie hotel godny polecenia ale nie z tym organizatorem lub w innych warunkach!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej wybrać pokój z bocznym widokiem na morze od strony zewnętrznej.Jest tam znacznie ciszej i widoki są piękne.
Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, krzysztof k
Zrecenzowano: 25 czerwca 2016

Oferta kupiona dzień przed wyjazdem ,za naprawdę nieduże pieniądze i dlatego trochę się obawiałam . Ale zupełnie bez powodu.Hotel pieknie położony,nad samym morzem z pięknym widokiem na grecką wyspę Samos. Teren hotelu niezbyt duży ale bardzo ładnie zagospodarowany. Basen ze zjeżdżalniami i fajny basen dla dzieci ze zjeżdżalniami dla maluchów.
Hotel duży ale nie odczuwało się tłoku. Pokoje duże,jasne,bardzo czyste ,widac że niedawno odnowione. Wszystkie z obszernymi balkonami. W całym hotelu widac dbałosc o czystośc.
Restauracja ma duzy taras i nie mielismy zadnych problemów ze znaleziemiem stolika. Obsługa bardzo sprawna.
Jedzenie dosyc monotonne ale w dużym wyborze i na tydzień jest ok.
Plaża niezbyt duża i niezbyt ładna,ale przy samym morzu jest bardzo duzo leżaków na dwóch trawnikach i jest to bardzo fajne miejsce do opalania. Jest też taras z leżakmi na dachu restauracji,ale jest tam patelnia. :) Ja nie korzystałam ,ale mój mąż ,fan opalania,tak.
Trochę pod koniec męczyła nas bardzo głośna muzyka przy basenie,od rana do nocy :) No ale my nie siedzimy ciągle w hotelu, więc to taki drobiazg.
Samo Ozdere w którym połozony jest hotel niczym nie zachwyca. Małe tureckie miasteczko jakich dziesiątki na wybrzezu.
Podsumowując,warto pojechac,fajny hotel z wakacyjną atmosferą.Dobry serwis,porządne pokoje,piękny widok z balkonu. Udany wypoczynek.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony podjazdu do hotelu jest na pewno ciszej i nie tak gorąco,za to pokoje od strony morza mają piękny widok!!
Termin pobytu: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, evetja