Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel jest położony w cichej i spokojnej okolicy. Pokoje są niewielkie, za to czyste i przytulne. Plaża położona zaraz przy hotelu, z bezpłatnymi leżakami i parasolkami.
Świetna obsługa hotelowa, Mert - najlepszy barman/ kelner, komunikatywny, zabawny i bardzo pomocny!

Dziękujemy, mosdzierz
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel.Przemiła obsługa, Super barmani :Mert-The best, Erkan,Mustafa,Furkan,Dostluk.Codziennie wieczorami były zabawy obsługa z gośćmi.Jedzenie bardzo dobre(miłe i uśmiechnięte Panie z kuchni).Pokoje dziennie sprzątane ,wymieniane dziennie ręczniki.Hotel bardzo polecam

Dziękujemy, barbarabT3858YD
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Rewelacyjny hotel położony w pięknym miejscu. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne, plaża z leżakami bardzo blisko. Obsługa hotelu wspaniała, na szczególne uznanie zasługuje Suat oraz Mert, który jest bardzo gościnny i pomocny. Dodatkowo zna kilka słów w języku polskim,co dla turystów jest bardzo miłe. Mert w każdej chwili służy pomocą i ciągle jest uśmiechnięty.

Dziękujemy, Jacek C
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wspaniały, kameralny hotel. Jedzenie pyszne, a obsługa rewelacyjna. Szczególnym zaangażowaniem wykazał się Pan o imieniu Mert. Oprócz dobrej znajomości języka angielskiego operował również polskim słownictwem. Miejsce idealne na wypoczynek. Polecam

Dziękujemy, Agata4444
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Spędziliśmy tutaj wspaniały urlop. Spokój cisza blisko plaża. Obsługa hotelu profesjonalna. Wspaniala młoda obsługa. Mert i jego koledzy na wszystkie pytania odpowiedzą. Zawsze służą pomocą. Uśmiechnięci, życzliwi, pełni wigoru. Pomocni każdego dnia. Hotel godny polecenia. Przyjedź, iemy tu jeszcze raz. Polecam zecydowanie

1  Dziękujemy, JacekE30