Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wspaniały, kameralny hotel. Jedzenie pyszne, a obsługa rewelacyjna. Szczególnym zaangażowaniem wykazał się Pan o imieniu Mert. Oprócz dobrej znajomości języka angielskiego operował również polskim słownictwem. Miejsce idealne na wypoczynek. Polecam

Dziękujemy, Agata4444
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Spędziliśmy tutaj wspaniały urlop. Spokój cisza blisko plaża. Obsługa hotelu profesjonalna. Wspaniala młoda obsługa. Mert i jego koledzy na wszystkie pytania odpowiedzą. Zawsze służą pomocą. Uśmiechnięci, życzliwi, pełni wigoru. Pomocni każdego dnia. Hotel godny polecenia. Przyjedź, iemy tu jeszcze raz. Polecam zecydowanie

1  Dziękujemy, JacekE30
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Miałem okazję wraz ze znajomymi spędzić tutaj swój wakacyjny czas. Serdecznie polecam ten hotel. Hotel ulokowany nad samym morzem, dodatkowo na plaży znajdują się leżaki i parasole dla gości. Na plaży można wypoczywać wraz z towarzystwem doskonałych drinków zrobionych przez barmanów, doceniam szczególnie pracę Merta, Mustafy i Furkana, którzy wiecznie uśmiechnięci obsługiwali nas na najwyższym poziomie. Również pozostała część obsługi starała się zapewnić niezapomniane wakacje. Codziennie wieczorne zabawy z obsługą i gośćmi były super przeżyciem.
Jeżeli chodzi o pokoje i wyżywienie, to w tym miejscu również nie ma powodu do narzekania, codziennie posprzątany pokój i świeże ręczniki. Na jadalni różnorodność potraw, każdy znajdzie coś dla siebie. Aż nie chce się wracać.

2  Dziękujemy, Antiquemasterbus
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo kameralny hotel, zdecydowanie dla osób lubiących cisze i spokój. Plaża szeroka, żwirowa, o każdej porze dostępne leżaki nawet w środku sezonu, zalecane obuwie ochronne bo gorąco pod stopami. Głębokość wody idealna do pływania. Jedzenie smaczne, świeże, bardzo dobre piwo TUBORG. Przemiła obsługa, barmani bardzo się starają, są zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy, zwłaszcza barman o imieniu Mert - mówi po angielsku co zdecydowanie ułatwia komunikację, stara się też zapamiętać polskie słówka. Wieczorami panowie tańczyli tureckie tańce i bawili się razem z gośćmi, najlepszy tancerz Erkan :-) Pokoje małe, codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki. Pracownicy restauracji zawsze uśmiechnięci. W recepcji wręcz domowa atmosfera - bardzo przytulnie.Wróciliśmy naprawdę wypoczęci.

Dziękujemy, Marek_Marecki
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel kameralny, rewelacyjnie położony w cichej i zielonej dzielnicy Ozdere, nad samym morzem. Ze względu na kameralność hotelu, panuje w nim sprzyjająca odpoczynkowi atmosfera. Oferowane pokoje są codziennie sprzątane, dostarczana jest do nich woda. Gastronomia tez nie budzi zastrzeżeń.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje na I i II piętrze z balkonami. Widok z nich zależy od ich położenia.
Dziękujemy, herma3