Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce , jedzenie jak i obsługa na wysokim poziomie . Będąc tam polecam odwiedzić hotelowe spa ( płatne ) ale naprawdę warto . Warto stamtąd wybrać się na wycieczkę do Pamukkale bo to stosunkowo blisko . Widoki przepiękne

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, bogg77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palomapasha, Guest Relations Manager, Paloma Pasha ResortOdpowiedź udzielona 22 maja 2019

Dear Bogg77,

Thank you for your gracious feedback and compliments. We are delighted to know that you enjoyed a perfect holiday with us. Looking forward to welcoming you back at Paloma Pasha Resort.

Zrecenzowano: 30 grudnia 2018

To był mój pierwszy pobyt w Turcji i muszę go zaliczyć do wyjątkowo udanych, mimo, że pogoda nie dopisywała przez większość czasu (trafiliśmy w termin, gdy szalał Cyklon Zorba) także bywało pochmurno i deszczowo, mimo to było ciepło.
Pokoje są naprawdę luksusowe, nieduże, ale przestronne, duży taras, przeszklona szyba imitująca ścianę między łazienką, a sypialnią dodawała pikanterii. ("Oczywiście można ją zlikwidować "żaluzjami"). Codziennie sprzątanie, codziennie uzupełniany barek piwami i napojami.
W restauracji duży wybór potraw. Słodkości było nie do zliczenia!
Bary czynne do późnych godzin nocnych, drinki w sam raz. Im większy napiwek tym lepszy drink i obsługa, ale nie narzekam.
Na plaży dość czysto, w dodatku ręczniki, leżaki w cenie.
Woda w morzu była cieplejsza niż w basenie :( ale uporczywe rybki potrafiły kąsać po nogach. Można w cenie skorzystać z niektórych atrakcji wodnych.
Obsługa miła i uczynna. Wszyscy uśmiechnięci i chętni do rozmowy. Angielski średni, ale da się dogadać. Mnóstwo Niemców, gdzie się nie obróciłam słyszałam język niemiecki. Hotel oferuje również wynajem aut, dzięki czemu pojechaliśmy na wycieczkę do Kusadasi. Ogólnie podczas dojazdu do Hotelu, która trwa około godziny widać biedę, natomiast potem uderza po oczach luksus jaki jest w hotelu.
Ogólnie gorąco polecam, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Justyna W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palomapasha, Leiter Gästebetreuung, Paloma Pasha ResortOdpowiedź udzielona 21 lutego 2019

Dear Justyna W,

Thank you for appreciating our five star quality and service as well as for sharing your review on Tripadvisor. We are glad to hear that you had an amazing stay at Paloma Pasha Resort. We hope to welcome you soon for another memorable stay.

Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wyjazd okazał się bardziej udany niż myśleliśmy, planujemy powrót za rok!
Świetna obsługa oraz różne animacje i rozrywki grupowe.
Polecam spróbować wszystkich od sportów od darta po Aqua gym.
Dodatkowo co wieczór tematyczne pokazy i występy, które trzeba zobaczyć!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Eryk k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palomapasha, Guest Relations Manager, Paloma Pasha ResortOdpowiedź udzielona 20 września 2018

Dear Eryk K,

Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam hotel Paloma Pasha. Byliśmy tu tydzień i już wiemy że zdecydowanie za mało czasu.
Przepiękny hotel , oraz widoki. Bardzo dobre jedzenie. Polecamy pokój z wyjściem na basen. Wspaniała atmosfera , przesympatyczni animatorzy oraz wszystkie osoby pracujące, zawsze pomocni i uśmiechnięci. Polecam brać udział w animacjach. Świetna zabawa i wspaniałe wczasy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, ania c

Dear aNİA c,

Sincerely,Banu BOZACI - Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny,przy plaży,jedzenie wyśmienite,obsługa przesympatyczna.Polecam w 100%!Hotel sprawia wrażenie jakby był wybudowany na wodzie,wszędzie baseny.Nie ma hałasu.Plaża ładna i czysta,morze przejrzyste.Na plaży bezpłatne leżaki.Podbyt w tym hotelu był dla mnie bardzo udany,nie mam żadnych zastrzeżeń.Wszystko funkcjonowało jak należy.Jedynym malutkim minusem były małe i cienkie ręczniki plażowe,ale to nie był wielki klopot.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Milus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palomapasha, Guest Relations Manager, Paloma Pasha ResortOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2018

Dear Milıs,