Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Byłam wiele razy w różnych zakątkach Włoch...i powiem szczerze znając tamtejsze standardy hoteli, oraz obsługi nie spodziewałam się fajerwerków i tym razem...
A tu po prostu bardzo miła niespodzianka!! Zacznę może od początku...a na początku była recepcja i przywitanie po polsku.Okazało się że pracuję tam Pan Arek, który jest polakiem i od początku udzielił dużo przydatnych informacji dotyczących nie tylko hotelu, ale również zwyczajów panujących w tym regionie. Przez cały pobyt był bardzo pomocny. Był wspaniałym polskim źródłem wiedzy o tamtym regionie i cierpliwie udzielał odpowiedzi. A dziewczyny z recepcji nie dość, że naprawdę piękne, to zawsze uśmiechnięte i bardzo miłe. Jeśli chodzi o pokój to bardzo czystko, sprawnie działająca klima i bezpłatny self. Łóżko wygodne. A balkon w moim pokoju był wyjątkowo duży. Pokoje były codziennie sprzątane i ręczniki wymieniane. Niczego nie brakowało!! Jedną z pań sprzątających również była bardzo sympatyczna pani z Polski.
Jeśli chodzi o wyżywienie, to ja akurat miałam śniadania i obiadokolacje. Jedzenie na kolację było po prostu przepyszne!! Dużo przystawek w postaci owoców morza, które kocham, sery i sałatki. Dania ciepłe były codziennie inne i zaskakiwały mnie swoim smakiem... naprawdę byłam zachwycona...no i kraniki z winami i wodami które się nalewało do dzbanków , il się chciało:). Natomiast na śniadania codziennie była świeżo parzona kawa, warzywa sery, wędliny i mój ulubiony ser ricotta, oraz inne . Menagerowie w restauracji dbali by wszystko było na najwyższym poziomie i niczego nie zabrakło, oraz tworzyli miłą atmosferę.
Na koniec należy wspomnieć o włoskich animacjach, które były na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Zabawa była naprawdę przednia i nawet chwili się nie nudziłam. Od wspólnych gier i zabaw na basenie, poprzez wieczorne dancingi lub fajne sketche teatralne a to wszystko często przy muzyce na żywo. Były również min. akrobacje na szarfie. Animatorzy mają niesamowity talent aktorski i i zmysł artystyczny, codziennie były nowe niespodzianki :)
Podsumowując to jeśli ktoś szuka wyjątkowego miejsca z klimatem, lubi czuć się zadbany i po prostu dobrze bawić, w otoczeniu świetnych i profesjonalnych ludzi, zajadając pyszne jedzenie to zdecydowanie polecam.. Moim zdaniem jest to Najlepszy hotel we Włoszech w którym byłam, a wszystko to w naprawdę dobrej cenie. A wspomnienia z niego stały się bezcenne... :)

Dziękujemy, Jamilia97
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Blu Hotel Lakonia Village zasługuje na najwyższą ocenę.Znakomite położenie blisko morza.Spokojna okolica.Pokoje odnowione, czyste.W wyposażeniu znajduję się lodówka i bezpłatny sejf.Cudowny klimat tworzy cały personel tego hotelu.Panie na recepcji bardzo miłe,a Pan Arek bardzo życzliwy ,młody człowiek,zawsze uśmiechnięty,cierpliwie udzielał odpowiedzi na każde pytanie.Dodatkowym atutem jest to,że zna język polski,więc kontakt był ułatwiony.Animacje na bardzo wysokim poziomie,pełny profesjonalizm.Prowadzone w języku włoskim ,ale i tak można było się świetnie bawić.Jedzenie wyśmienite,urozmaicone,nigdy niczego nie zabrakło.Wielki ukłon w stronę Pana kucharza.Należy jeszcze wspomnieć o super ratowniczce przy basenie,menadżerach,kelnerach,paniach sprzątających.Pozdrawiam wszystkich serdecznie .Tak trzymajcie. Na pewno będę polecać ten hotel wszystkim znajomym

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje narożne posiadają duże balkony
Dziękujemy, Sightsee490105
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Hotel czysty, miła i pomocna obsługa, kuchnia rewelacyjna. Ceny w barze barbarzyńskie ,blisko hotelu są knajpki gdzie można wypić za rozsądną kwotę.Super lokalizacja, z dzieckiem w wózku można dotrzeć do kilku sardyńskich plaż spacerkiem z hotelu, gorąco polecam.

Dziękujemy, Camper781541
Zrecenzowano: 29 września 2018

Bardzo fajny hotel, miła i uczynna obsługa,pokoje czyste sprzątane codziennie,łazienki fajne,sejf w pokoju i klimatyzacja ,jedzenie przepyszne,ogólnie super dla osób mało wymagających którzy przyjechali aby pozwiedzać wyspę.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, darozory
Zrecenzowano: 4 października 2017

Hotel usytuowany na uboczu, blisko fajnej plaży. Super rozwiązanie z bezpłatną kolejką dowożącą na dalsze, równie ładne, żwirkowe plaże.Pokoje czyste, hotel zadbany, choć lata światłości mający za sobą. Obsługa miła i pomocna. Jedzenie pyszne, dla zwolenników owoców morza i ryb, mięsiwka niewiele. Oferta dla osób szukających ciszy z dala od zgiełku. Do miasteczka mały kawałek spacerkiem lub kolejką. Szkoda,że nie było muzyki przy basenie, tego zdecydowanie brakowało. Sporo schodów, warto zarezerwować pokoje na parterze.

Termin pobytu: wrzesień 2017
3  Dziękujemy, spokoeda