Zapisz
Trochę skansen, trochę skład rozmaitości

Generalnie inicjatywa piękna, pomysł wspaniały, co do pomieszania z poplątaniem dotyczącego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 lipca 2020
alinowa
Opole, Polska
Skansen z przymrużeniem oka

Cena jak za wejście do dużego skansenu. Na miejscu dom idwie stodoły wypełnione starociami które... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 lipca 2020
micha_p710
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Bardzo urokliwe miejsce, gdzie można i smacznie zjeść i zabrać specjały na wynos.
Skansen jest nieduży za to pan przewodnik jest prawdziwą kopalnią wiadomości i nasze dzieci wyszły zachwycone a my również słuchaliśmy z prawdziwą przyjemnością!

Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Miejsce jak dla mnie, nie warte uwagi, nudne i bez wyrazu. Trzy domki na skrzyż, w których nie ma nic ciekawego. Sklepik z pamiątkami to jakaś porażka cenowa, strasznie drogo za nic. A w Gospodzie mały wybór i duże ceny. Więcej tam nie wrócę bo i nie ma po co.

Dziękujemy, Ela Ś
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto poświęcić czas na zwiedzenie tego miejsca z przewodnikiem. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Roztoczu i życiu chłopów w XVIi wieku. Można tutaj też zjeść lokalne przysmaki i kupić "Wilgoć Wąwozu", czyli bimber.

Dziękujemy, 883beatab
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Zagrodę Guciów obejrzeliśmy jedynie z zewnątrz, gdyż czynna jest tylko do godziny 17. Przyjeżdżając na weekend do Zwierzyńca wybraliśmy się do Guciowa na rowerową wycieczkę, nie spodziewaliśmy się, że późnym popołudniem Zagroda będzie już nieczynna.
Z zewnątrz wygląda uroczo i malowniczo, to coś w rodzaju skansenu, miejsce gdzie czas jakby się zatrzymał.
Tuż obok karczma i sklepik z pamiątkami.

1  Dziękujemy, grytfus
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Pomysł na pewno dobry ale trzeba by go lepiej opracować, cała zagroda to cztery chałupy no ciekawa chałupa z meteorytami no i pieczenie podpłomyków na bieżąco ale 15 zł. za sztukę to duża przesada bilety równie drogie z kuchni zrezygnowaliśmy meni nie zachęcało do skosztowania a szkoda bo to fajne miejsce i pani przewodnik bardo miła, ciekawie opowiada tylko zwiedzanie trwa ok 25 min.

1  Dziękujemy, Irena M