“Nigdy więcej!!!”
Karczma Młyn — recenzja

Karczma Młyn
Nr 6 wśród 7 Restauracje (Zwierzyniec)
Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzenie paskudne.Rosol wyglada jak z kostki rosołowej z żółto zielonymi oczkami...moje 2 letnie dziecko które uwielbia rosół nie chciało po pierwszej łyżce zjeść nawet samej marchewki...pocieszyło się kromka chleba!Zurek poza tym ze kwaśny z natury smakował jak super skisly.Burgery...mysle ze nawet Mc są lepsze...wszystko wyglada jak z polprzetworzonych produktów kupionych w Biedronce...frytki guma!Pepsi wyhamowana nalana z 2 l butelki mimo iż przy barze lodówka z małymi buteleczkami...po zwróceniu uwagi wymieniona.Odradzam całym sercem!!!

Dziękujemy, MagdaPar

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nic szczególnego. Obsługa miła, stara się. Na danie dnia praktycznie nie czekaliśmy. Trochę duszno w środku.

1  Dziękujemy, 905wac_aww
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Długi weekend sierpniowy, dużo ludzi, ale obsługa mimo to daje radę, informuje o czasie oczekiwania. Ceny mogłyby być tak z 10 % niższe, bo tak wypadałoby w tej okolicy. Potrawy smaczne, lista dań nie jest zbyt długa, co dobrze świadczy o lokalu. Polecam

Dziękujemy, wkorbiel
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Byliśmy najpierw na górze, duszno, mało miejsca, kelnerki na pytanie czy można usiąść na dworze powiedziały, że tak, ale dolna część to jakaś inna firma pod tą samą marką. Skorzystaliśmy z tej propozycji, Panie nie oponowały. W karcie były dwie zupy - roztoczański żurek lub kwasica, ale niestety kwasicy nie było. Jak się okazało zupa na dole podawana jest w plastiku, piwo też. Wzięliśmy piwo w butelkach. Zupa nic specjalnego oprócz tego, że podana z białym serem, a nie jajkiem. Dosyć rzadka, do tego chleb zwykły krojony, sklepowy. Na dole przyjemniej się siedziało - chłodniej, w otoczeniu parku, za to plus.

Dziękujemy, diasko
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Bylismy z rodzina glodni po kilku godzinnym wedrowaniu, 4 doroslych i 2 dzieci. Obsluga okropna, kelnerka miala mine jakby miala powiedziec " blagam nie zamawiajcie nic". Zamowilismy, mimo ze 2 dan z karty juz nie bylo. Ku naszemu zdziwieniu dziecieca pizza przybyla do stolika pierwsza, a 20min pozniej reszte dan. Nikt nas nawet nie zapytal czy nam smakowalo, czy wszystko ok. Dania takie sobie, a ceny dosc wysokie. Nie polecam, a mielismy isc do pierogarni eh. Na zewnatrz bylo goraco, a w srodku bylo okropnie duszno i nie moglismy zjesc na zewnatrz. Mlyn to oni maja w srodku i tyle. Nie polecam.

Dziękujemy, JustynaM970

Karczma Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Karczma Młyn? Podziel się wrażeniami!