“Obiad ”
Restauracja Sonata — recenzja

Restauracja Sonata
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Zwierzyniec)
Zrecenzowano 22 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Obiad udany. Zamówiliśmy placki ziemniaczane - pyszne, dobrze usmażone, pierogi ruskie - córce smakowały, placek po węgiersku - mężowi też smakował. Obsługa ok, nie czekaliśmy zbyt długo. Ludzi było bardzo dużo, przyszliśmy w samą porę bo chwilę później nie byłoby gdzie siedzieć i czas oczekiwania też by się wydłużył znacząco. Polecamy.

Dziękujemy, 994beatag

Zrecenzowano 8 sierpnia 2020

Odwiedziliśmy Sonatę w porze obiadowej. Usiedliśmy na zewnątrz, niestety dużo pszczół. Zamówiliśmy schabowego,mix surówek,ziemniaki, kawę latte i herbatę.Obsłużeni zostaliśmy szybko,jedzenie świeże,smaczne.Koszt 68 zł.

Dziękujemy, Alicja K
Zrecenzowano 7 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

W lokalu pełno ludzi! (środek sezonu turystycznego) wzięliśmy rosol, pomidorowa (trochę za dużo śmietany), tagiatelle ze szpinakiem i placki ziemniaczane ze śmietaną. Duży plus za warianty porcji przy niektórych daniach! Pomysł na sukces: placki ziemniaczane podawane z sosami do wyboru: śmietana w jednej miseczce i sosem szpinakowym z tagliatelle w drugiej. Dajcie znać jak wprowadzą ;)

Dziękujemy, rafkami
Zrecenzowano 25 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Miejsce czyściutkie i schludne, ze stolikami na zewnątrz.
Jedzenie super. Pomidorowa rewelacyjnie przyprawiona i rozpływała się w ustach. Żurek równie dobry.
Polecam placki ziemniaczane i nalesniki z konfiturą ze śliwek. Palce lizać! Smaczne było też tagliatelle z łososiem.
Świeżutkie surówki dopełniły całości. Miejsce godne polecenia :-)

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Rambolec
Zrecenzowano 4 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Po zwiedzaniu browaru trzeba było coś zjeść. Wybraliśmy restauracje sonata. Był to dobry wybór. Dzieci zjadły zupę i placki ziemniaczane, żona sałatkę a ja placki po węgiersku. Ogólna opinia o lokalu i jedzeniu dobra. Polecam

Dziękujemy, Piotr D

Restauracja Sonata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sonata? Podziel się wrażeniami!