“Dobra na szybki obiad z rodzina”
Restauracja Sonata — recenzja

Restauracja Sonata
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Zwierzyniec)
Zrecenzowano 4 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Po zwiedzaniu browaru trzeba było coś zjeść. Wybraliśmy restauracje sonata. Był to dobry wybór. Dzieci zjadły zupę i placki ziemniaczane, żona sałatkę a ja placki po węgiersku. Ogólna opinia o lokalu i jedzeniu dobra. Polecam

Dziękujemy, Piotr D

Zrecenzowano 17 września 2019

Polecam jedzenie bardzo dobre obsługa klienta miła brak jakikolwiek zastrzezen na pewno odwiedzimy znowu

Dziękujemy, Kazkop
Zrecenzowano 11 września 2019

bardzo smaczne jedzenie, dla turystów strudzonych calodzienym zwiedzaniem Zwierzyńca na Roztoczu, bezpretensjonalne wnetrze, na szczescie z wydajna klimatyzacja, az chce sie przebywac, obok sala bankietowa na wieksze zamkniete uroczystosci czy to wesela , komunie chrciny itp,
ciekawe dania - duze, estetycznie podane, najwazniejsze ze nie trzeba czekac na nie wiecznosc nawet jak sie przyjdzie grupa kilkunastoosobowa, polecam bliny

Dziękujemy, Yurek E
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jadłam klasycznego devolaya z zestawem surówek i opiekanymi ziemniaczkami, do tego lokalne piwo Zwierzyniec. Jedzenie smaczne, ceny dobre, krótki czas oczekiwania.

Dziękujemy, diasko
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania smaczne, dobrze podane, duże porcje, przystępna cena, obsługa na wysokim poziomie, godne polecenia miejsce :)

Dziękujemy, S2147QEkatarzynas

Restauracja Sonata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sonata? Podziel się wrażeniami!