“smaczne jedzenie tylko troche dalej od turystycznego deptaku”
Restauracja Sonata — recenzja

Restauracja Sonata
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Zwierzyniec)

bardzo smaczne jedzenie, dla turystów strudzonych calodzienym zwiedzaniem Zwierzyńca na Roztoczu, bezpretensjonalne wnetrze, na szczescie z wydajna klimatyzacja, az chce sie przebywac, obok sala bankietowa na wieksze zamkniete uroczystosci czy to wesela , komunie chrciny itp,
ciekawe dania - duze, estetycznie podane, najwazniejsze ze nie trzeba czekac na nie wiecznosc nawet jak sie przyjdzie grupa kilkunastoosobowa, polecam bliny

Dziękujemy, Yurek E

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jadłam klasycznego devolaya z zestawem surówek i opiekanymi ziemniaczkami, do tego lokalne piwo Zwierzyniec. Jedzenie smaczne, ceny dobre, krótki czas oczekiwania.

Dziękujemy, diasko
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania smaczne, dobrze podane, duże porcje, przystępna cena, obsługa na wysokim poziomie, godne polecenia miejsce :)

Dziękujemy, S2147QEkatarzynas
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Sałatki szczerze polecam! Są Mega smaczne, wszystkie trzy!
Szybka obsługa i nie ma tłumów jak w sąsiedztwie

Dziękujemy, mbedyn
Zrecenzowano 5 maja 2019

Szukając w Majówkę miejsca aby coś zjeść, zaproponowałem żebyśmy udali się tutaj, przede wszystkim że inne miejsca były mocno oblegane. Kilka minut od największych atrakcji turystycznych i było luźniej, chociaż także sporo ludzi.
W menu wiele różnych dań, po namyśle bierzemy ekipą pierogi ruskie, pierogi z mięsem, bliny po roztoczańsku (ze schabem), placki ziemniaczane, placek po węgiersku, barszczyk z krokietem, zupę gulaszową i piwko :) Wszystkiego wiele, ale mimo dużego obłożenia nie czekaliśmy strasznie długo poza jedna porcja pierogów. jedzenie było smaczne, nikt uwag nie zgłaszał, każdemu smakowało co zamówił. Schab z moimi blinami taki jak lubię, nie rozpadający się, placki nie suche. Cena dań naprawdę przystępna, porcje jedzenia normalne, ładnie podane.Podejrzewam, że następnym razem nie będę kombinował tylko od razu tutaj skieruje swe kroki :) Polecam.

Dziękujemy, przewodnik694

Restauracja Sonata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jacnia, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sonata? Podziel się wrażeniami!