Zwierzyniec
NA WYSPIE

Dla osób będących w Zwierzyńcu na Roztoczu myślę, że jeden z obowiązkowych zabytków do zobaczenia... Przeczytaj więcej

Przemek_K_premo18
Siedlce, Polska
pięknie usytuowany kościół

pięknie usytuowany kościół. Ja tylko bardzo żałuję, że byłam w Zwierzyńcu kilkakrotnie i nigdy nie... Przeczytaj więcej

Elżbieta Ś
Puławy, Polska

Zrecenzowano: 16 września 2019

Opisów już było pewnie setki. Nie można zwiedzać Zwierzyńca nie znając choć trochę historii rodu i Ordynacji Zamojskich. Sam kościół przeciętny choć mały wewnątrz i przytulny. Za to położenie - genialne. Na wyspie, obecnie z fontannami tryskającymi ze stawu. Kościół niestety normalnie zamykany i tylko otwierany na nabożeństwa. Przez kratę można jednak obejrzeć go w środku. Patron - św. Nepomucen na pewno ze swojej świątyni jest dumny.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Waldek J
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Zwiedzanie dosyć krótki. Do kościoła nie można wchodzić, drzwi były otwarte, a za nimi krata. Trochę podejrzeliśmy, ale nie ma tam jakiś spektakularnych malowideł czy elementów. Wokół teren ładny, można obejść kościół dookoła. Przy moście pływają kaczuszki.

Dziękujemy, diasko
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Barokowy Kościół na wodzie prowadzi do niego most z drewnianą balustradą,wokół deptaki z bujną przyrodą a w maju z okazji odpustu ku czci patrona św. Jana Nepomucena odbywa się tam procesja na łodziach.

Dziękujemy, Irena M
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Upał, kościół zamknięty, otoczenie piękne - woda i zieleń. Wokół tereny rekreacyjne, jest też niezła gospoda Młyn.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, jacekm549
Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kościół z zewnątrz jak najbardziej okey. Niestety zamknięty nawet w niedzielę. Przez okna niewiele widać. Jedynie fajne przy tym kościele były kaczki które karmione nasionami podchodziły w miarę blisko

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, tomaszkS4783OJ