“Mmmmniam”
Zwierzogródek — recenzja

Zwierzogródek
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Zwierzyniec)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w okolicy, w super cenie. Byłam w okresie kiedy natężenie ruchu było duże, jednak warto było czekać. Miejsca dla dzieci tam nie ma, ale można wziąć na wynos i znaleźć fajniejsze miejsce do skonsumowania.

Dziękujemy, Maciejanka

Zrecenzowano 8 września 2019

Jestem szczerze zdziwiona, że Zwierzogródek ma tak mało opinii. Burgery i frytki bardzo smaczne, co naturalnie zachęca do polecania tego miejsca kolejnym osobom. Bardzo podoba mi się również sposób wydawania burgerów - w pudełkach - estetycznie i wygodnie. Wprowadzenie elektronicznych powiadomień o gotowym zamówieniu również na plus. Oprócz oczywiście fajnego jedzenia, jestem pod wrażeniem całej spójnej koncepcji tego miejsca. Polecam wszystkim, którzy zawitają do Zwierzyńca!

Dziękujemy, millomi86
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem. Jedynie mogą rozczarować gotowe sosy do frytek, ale całokszałt i tak jest świetny.

Dziękujemy, berolu
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery bardzo dobre i w przystępnej cenie, ładne otoczenie, miła obsługa. Miejsca przy stolikach i na leżakach. Minusem jest czas oczekiwania. Półtorej godziny sprawiło, że zgłodnialem na tyle, że burger nie wystarczył. Najlepiej w takiej sytuacji zamówić i wyjść pozwiedzać miasteczko.

Dziękujemy, marcin_si
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, porcje są słuszne. Ceny przystępne dla każdego. Mimo dużego ruchu niedzielnego, szybko dostaliśmy jedzenie. Wszystko dosmaczone, ciekawe smaki, duży wybór :)

Dziękujemy, Ela Ś

Zwierzogródek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Zwierzogródek? Podziel się wrażeniami!