“Zaskoczenie”
Zwierzogródek — recenzja

Zwierzogródek
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Zwierzyniec)
Opis: Burgery 100% wołowiny lub wege, frytki belgijskie, nachosy, piwo Zwierzyniec z pobliskiego browaru i nie tylko. Ponadto mrożona kawa i herbata oraz lody! Szukaj nas na Instagramie i Facebooku! Relaks i pyszne jedzenie w centrum Zwierzyńca. :)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem. Jedynie mogą rozczarować gotowe sosy do frytek, ale całokszałt i tak jest świetny.

1  Dziękujemy, berolu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zwierzogrodek, Właściciel, ZwierzogródekOdpowiedź udzielona 28 maja 2020

Dziękujemy Łukasz za podzielenie się opinią, zapraszamy również w tym roku! ;)

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery bardzo dobre i w przystępnej cenie, ładne otoczenie, miła obsługa. Miejsca przy stolikach i na leżakach. Minusem jest czas oczekiwania. Półtorej godziny sprawiło, że zgłodnialem na tyle, że burger nie wystarczył. Najlepiej w takiej sytuacji zamówić i wyjść pozwiedzać miasteczko.

1  Dziękujemy, marcin_si

Dzięki za opinię Marcin, zapraszamy również w tym roku! ;)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, porcje są słuszne. Ceny przystępne dla każdego. Mimo dużego ruchu niedzielnego, szybko dostaliśmy jedzenie. Wszystko dosmaczone, ciekawe smaki, duży wybór :)

1  Dziękujemy, Ela Ś

Dzięki Elu za podzielenie się opinią, zapraszamy również w tym roku! ;)

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Z polecenia koleżanki trafiliśmy do Zwierzogródka na przepyszne burgery. Nie zawiedliśmy się. Następnego dnia przyprowadziliśmy tu kolejnych znajomych, którzy burgery ze Zwierzogródka będą polecać dalej. Bo warto!!!

1  Dziękujemy, grytfus

Dziękujemy za opinię oraz za polecenie dalej i dalej, zapraszamy również w tym roku! ;)

Zwierzogródek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Zwierzogródek? Podziel się wrażeniami!