Zwierzyniec

“Zaskoczenie”
Zwierzogródek — recenzja

Zwierzogródek
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Zwierzyniec)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem. Jedynie mogą rozczarować gotowe sosy do frytek, ale całokszałt i tak jest świetny.

Dziękujemy, berolu

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery bardzo dobre i w przystępnej cenie, ładne otoczenie, miła obsługa. Miejsca przy stolikach i na leżakach. Minusem jest czas oczekiwania. Półtorej godziny sprawiło, że zgłodnialem na tyle, że burger nie wystarczył. Najlepiej w takiej sytuacji zamówić i wyjść pozwiedzać miasteczko.

Dziękujemy, marcin_si
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, porcje są słuszne. Ceny przystępne dla każdego. Mimo dużego ruchu niedzielnego, szybko dostaliśmy jedzenie. Wszystko dosmaczone, ciekawe smaki, duży wybór :)

Dziękujemy, Ela Ś
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Z polecenia koleżanki trafiliśmy do Zwierzogródka na przepyszne burgery. Nie zawiedliśmy się. Następnego dnia przyprowadziliśmy tu kolejnych znajomych, którzy burgery ze Zwierzogródka będą polecać dalej. Bo warto!!!

Dziękujemy, grytfus

Zwierzogródek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Zwierzogródek? Podziel się wrażeniami!