“Niby Lądek Zdrój a jednak na uboczu ....ale warto poszukać ....”

Rybna Pod Wyciągiem Złoty Łan
Nr 11 wśród 24 Restauracje (Lądek-Zdrój)

Skromnie z dala od centrum Lądka ale niezwykle sympatycznie . Cicho ( pewnie tylko wiosną,latem i jesienią .... bo zimą parking zajmują narciarze.. )
Znakomite pstrągi ..... w każdej oferowanej postaci .... trochę gorzej z zupą rybną .... ale smak pstrąga zabija wszelkie srednie refleksje ......

Dziękujemy, 387jerzyn

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy pstrąga, bardzo smaczny, uprzejma obsługa, co do porcji ja bym.jeszcze zjadł ale narzeczona już pod.korek miała :) ogolnie polecam

Dziękujemy, 967pawele
Zrecenzowano 22 kwietnia 2019

Wprawdzie miałam ochotę skosztować pstrąga po lądecku, ale z uwagi na post (o czym dyskretnie przypomniał kelner mówiąc, że dziś go nie ma), zdecydowałam się na pstrąga z czosnkiem i koperkiem. Rybka była pyszna - soczysta, dobrze doprawiona z lekka nutą tymianku. Polecam. Na pewno tam wrócę spróbować innych, choćby tego po lądecku. Dodatkowym atutem była muzyka - nienachalna, sprzyjająca konsumpcji i rozmowie. Miłe zaskoczenie po miejscach, w których posiłkowi towarzyszyła lawina niecenzuralnych słów z polskiego rapu..

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Izolda60
Zrecenzowano 10 lutego 2019

mila i serdeczna atmosfera, z widokiem na stok lub las, pyszna swieza ryba, goraco polecamy i chetnie przyjedziemy jeszcze raz

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Karolina_Ramses
Zrecenzowano 16 września 2018

Ryba bez rewelacji(pstrąg na różne sposoby). Od 19.00 zbierają się kuracjusze na tańce.Zamówienia składa się przy barze ( jeżeli o tym nie wiesz to będziesz długo czekał).

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zenon D

Rybna Pod Wyciągiem Złoty Łan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie
Lądek-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Rybna Pod Wyciągiem Złoty Łan? Podziel się wrażeniami!