“Bosko! Smacznie! ”
Bar "LUX" — recenzja

Bar "LUX"
Nr 1 wśród 24 Restauracje (Lądek-Zdrój)

Najlepszy lokal w Lądku! Wszystkie inne knajpy w menu pizza, filet i czas oczekiwania godzinę. A w tym barze bardzo duży wybór, super jedzenie, przystępne ceny (jak ktoś narzeka to przypominam, że czasy barów mlecznych gdzie zestaw mielonego był za 3,90 zł dawno minęły). W trakcie górskiego festiwalu super fajne miejsce, szybka obsługa, mimo kolejek, przemiły właściciel, bardzo sprawnie wszystko ogarnia. Duży wybór dań nawet po 18, wszystko robione na świeżo.
Bardzo dobrze radzą sobie z wielkim ruchem podczas festiwalu. Pyszne, polskie jedzenie.

Ten kto napisał, że o 18.40 nie było pierogów niech się puknie w łeb.

1  Dziękujemy, annamD9672TU

Zrecenzowano 8 września 2019

Smacznie i swojsko za rozsądne pieniądze. Samoobsługa z wygodnym systemem numerów. Przyjemny ogródek.

2  Dziękujemy, Maciej F
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jedzenie typowe dla baru mlecznego - przeciętne. Tanio nie jest. W karcie kotlet, ziemniaki, surówki wszystko wycenione osobno. Po dodaniu wychodzi już sporo. Pan prowadzący niezbyt miły na pytanie odpowiada "w karcie jest wszystko napisane" zamiast odpowiadać na konkretne zadane pytania, tak aby tylko szybciej ktoś sobie poszedł. Dla rodzin z dziećmi w podróży - zjeść i zapomnieć.

Dziękujemy, Wojt1983
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Do Lądka przyjeżdżam od dwunastu lat.Ten bar przeżywał kiedyś oblężenie ze względu na pyszne jedzenie.Odkąd zmienił się właściciel (chyba 2-3 lata temu) poziom usług bardzo się obniżył. Kotlet po parysku był bardzo niesmaczny i w ogóle nie przypominał kotleta po parysku.Schabowy wielki,ale suchy jak wiór. Na jedzenie trzeba strasznie długo czekać (około godziny) i zachowanie właściciela raczej nie zachęca do odwiedzania tego baru. Dzisiaj o godz.18.40 (bar czynny do godz.19-tej) chciałam z rodziną zamówić pierogi z serem i usłyszałam,że już nie ma pierogów. Właściciel nawet nie zaproponował niczego w zamian.Będę omijać szerokim łukiem

Dziękujemy, Agafitness
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Byłam, jadłam !!! Pyszne jedzenie, co prawda długo trzeba czekać, ale warto. Dla mnie to zaleta, bo można pogadać, wypić piwko. Wiem, że jem świeże potrawy. Placki, pierogi, naleśniki, schabowy - cud miód. To na pewno nie jest stylowa restauracja „ z klimatem” - tu liczy się przepyszne jedzenie!!! Polecam i choć mieszkam w Sosnowcu mam ochotę pojechać tam na niedzielny obiad.

2  Dziękujemy, AnkaTar1

Bar "LUX" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lądek-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar "LUX"? Podziel się wrażeniami!