Zrecenzowano: 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Geovicie latem, na weekend. Hotel to chyba byłe sanatorium, pokoje bardzo małe i ciasne, łazienka z poprzedniej epoki.
Hotel dość daleko od centrum miejscowości, za to ze sporym terenem własnym.
Plus za bardzo smaczne śniadanie z dużym wyborem również dla dzieci.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, mariawT714NB
Zrecenzowano: 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybór podyktowany brakiem wolnych miejsc noclegowych oraz ofertą śniadania , a także po trochu zdjęciami.Okazalo się , że zdjęcia bardziej niż w innych obiektach odbiegają od rzeczywistości, natomiast publikowane opinie - nie.Hotel zaniedbany nieco pod względem czystości i wyposażenia , zwłaszcza łazienki.Pokój dość ciemny ,słaby zasięg wifi i sieci telefonicznej.(pokój w obrębie patio).Brak możliwości zjedzenia obiadu lub kolacji , bez porannego zamówienia w kuchni .Śniadanie poprawne, dość urozmaicone.Przyjemne położenie, spokój i cisza.Gdyby był lepszy stosunek jakości do ceny, pewnie na niektóre rzeczy gość przymknąłby oko

Termin pobytu: lipiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, costrudnego
Zrecenzowano: 24 lipca 2017

Miałam okazję przebywać w Ośrodku Geovita kilka lat temu. Wspaniale wspominając bezglutenowe wyżywienie oraz ciszę i zadbane wnętrza, zdecydowałam się przyjechać ponownie. Niestety spotkało mnie przykre zaskoczenie - szwedzki stół dla osób na diecie bezglutenowej został ustawiony w przejściu do kuchni (brak komfortu; ryzyko kontaminacji!) i o ile dawniej uginał się pod ciężarem różnorodnych produktów, tak teraz był zaskakująco pusty - przykładowo na kolację dostępne były racuchy, ser biały oraz dżem Łowicz. Śniadania nie prezentowały się wiele lepiej: pieczywo i kilka dodatków. Kilka lat temu dostępne były różne płatki, jogurty, sałatka owocowa, owoce z puszki, dżemy Tercetto, soki i mnóstwo warzyw. Dodatkowo zaskoczeniem był dla mnie fakt, że obsługa zachęcała do korzystania z półmisków z warzywami ze stołu z produktami dla osób niebędących na diecie oraz nie reagowała odpowiednio, gdy osoby nie będące na diecie podchodziły do stołu dla bezglutenowców, tłumacząc np., że sałata na półmisku na tym stole nie jest jeszcze "przebrana". Warto też dodać, ze obiadokolacja stanowi podany o 18 obiad i dostęp do produktów na kolację - dziwne rozwiązanie, którego nie było wcześniej. Jako dodatkowy minus muszę wskazać fakt, że otrzymałyśmy pokój bez balkonu w korytarzu, którym wszyscy przychodzą do wyjścia/do stołówki. Dodatkowo, w czasie naszego krótkiego pobytu w ośrodku odbywał się turnus rehabilitacyjny (dzieci/nastolatki prezentujące różnorodne zaburzenia zachowania oraz ich opiekunowie), co było dodatkowym źródłem hałasu. Hałas towarzyszył nam od rana do późnego wieczora. Z poprzedniego pobytu wiem, że pokoje na piętrze zapewniają znacznie lepszy komfort. W takiej sytuacji turnus i wczasowicze powinni zostać zakwaterowani w różnych częściach ośrodka. Aby nie pozostawiać wątpliwości zaznaczę, że jako przyszły lekarz w pełni popieram organizację wyjazdów dla dzieci z różnorodnymi chorobami i zaburzeniami zachowania, jednak chcąc zapewnić swojej Mamie i sobie kilkudniowy odpoczynek, którego niezbędnym elementem jest cisza i komfort, jestem przeciwna takim rozwiązaniom jakie oferuje Osrodek nie uprzedzając wcześniej o zaistniałej sytuacji. Należy też dodać, że pokoje nie są na bieżąco sprzątane, nie są też wymieniane ręczniki.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, LucjaMalgorzata
Zrecenzowano: 23 stycznia 2017

To, że hotel leży na uboczu było nam wiadome i wcale nam to nie przeszkadzało. Jedak stan obiektu pozostawia wiele do życzenia. Pokoje są ciemne, meble, wyposażenie,stan łazienki przypominają epokę "późnego Gierka". Przepraszam - telewizor był bardzo dobry, ale z sygnałem było już gorzej.Za to wszystkie osoby z personelu z którymi mieliśmy kontakt były bardzo miłe i robiły wszystko, by byliśmy zadowoleni z pobytu w hotelu

Wskazówka dotycząca pokoi: Brak łóżek małżeńskich,wszystkie pokoje są jednakowe pod względem wyposażenia różnią się jedynie powierzchnią /nawet apartamenty/
Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, romanr502
Zrecenzowano: 7 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy jedna noc w tym hotelu. Wystrój a raczej stan hotelu jak z innej epoki Oprócz pajęczyn w łazience, pokoje dość czyste. Śniadania bardzo ubogie, ale jak na ta cenę to nie można narzekać. Zraziły nas tez trochę brudne obrusy. Według mnie największym plusem jest ładne położenie hotelu. Mimo, ze cena za noc nie jest wysoka - 170 zł to wolałabym dopłacić 50 zł i być w duzo lepszych warunkach.

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, asia123851