Ratusz na środku rynku

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019
KozaK69
Łódź, Polska
Ładnie komponuje się z resztą rynku

Zrecenzowano: 16 grudnia 2017
Jarosław C
Malbork, Polska

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Budynek ratusza wyróżnia się na lądeckim rynku. Budowla jest nieco zaniedbana, ale i tak warto ją zobaczyć będąc w Lądku-Zdroju.

Dziękujemy, KozaK69
Zrecenzowano: 3 stycznia 2019

Brzydki, zaniedbany budynek przy którego ścianie stoją wielkie pojemniki na śmieci. Robi to koszmarne wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, ekam1964
Zrecenzowano: 15 grudnia 2018

piękny eklektyczny ratusz. Budynek ładnie komponuje się wokół klimatycznych kamieniczek na rynku. Jest on bogato zdobiony gzymsami i obramieniami okiennymi oraz wysoką wieżą z zegarem. Budynek będzie wizytówką po odświeżeniu, którego pomału domaga cię elewacja. Niemniej jednak zachęcam wszystkich do odwiedzin tego klimatycznego miejsca po spacerze w przepięknym parku zdrojowym. Samo miasteczko uważam, że pomimo tego, że jest bardzo ładne, to wciąż niedocenione przez turystów. Ma to swoje pozytywne strony, bo nie ma tłoku i naprawdę można wspaniale wypocząć :)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Bartłomiej W
Zrecenzowano: 31 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miasto posiada klimat i jeszcze nie tak tloczno...Rynek ladny...stylowy...
blisko na Czarna Gore...
polecam

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, 561jerzyp
Zrecenzowano: 16 grudnia 2017

Ładny budynek, zgrabnie komponuje się z resztą rynku. Nie byłem w środku, bo nie miałem żadnych spraw urzędowych do załatwienia, ale z zewnątrz prezentuje się okazale

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Jarosław C