“Średnio”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Chata Polska
Nr 14 wśród 24 Restauracje (Lądek-Zdrój)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Miejsce miłe. Stoliki przy rzece, pływają kaczki, szum wody.
Jedzenie smaczne ale jak za taką cenę, porcje małe.
Poza tym przypłaciliśmy wizytę tam zatruciem.

Dziękujemy, Kow4l5ki

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedna z nielicznych /jak nie jedyna/ restauracji w Lądku które oferują dość szerokie menu. Jakość dań i cena średnia

Dziękujemy, mblawat
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Restauracja posiada miły ogródek nad strumieniem i tutaj kończą się jej plusy.
Obsługa nieobecna i niespecjalnie uprzejma.
Zamówiony przez nas kotlet schabowy był skąpany w tłuszczu, a pstrąg przesolony. Porcje raczej małe, jeżeli ktoś jest głodny to spokojnie zjadłby dwie.
Toalety też wymagają gruntownego odświeżenia.

Dziękujemy, KozaK69
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, czuć że robione na świeżo. Miła obsługa a zadaszony teras nad rzeką nazwany Kaczy Dołek, gdzie można zjeść posiłek bardzo urokliwy. Dziękujemy

Dziękujemy, ZwiedzamySzukamy
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019

Restauracja mała ale bardzo sympatyczna i szybka realizacja zamówienia. Na pstrąga z dodatkami w porze obiadowej czekaliśmy około 15 minut. Pstrąg świeży i bardzo, bardzo smaczny. To samo można powiedzieć o surówkach. To wszystko za niewygórowaną cenę. Brak parkingu przy restauracji to jedyna niedogodność. Ale spacer około 50 metrów nikomu nie zaszkodzi. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, laiktadeusz

Chata Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie
Lądek-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chata Polska? Podziel się wrażeniami!