“Mistrzostwo ”
Restauracja Alchemia — recenzja

Restauracja Alchemia
Nr 8 wśród 24 Restauracje (Lądek-Zdrój)
Opis: Restauracja Alchemia zaprasza codziennie wszystkich spragnionych doznań kulinarnych. Śniadania podajemy od 8.00 do 10.00, również dla gości spoza hotelu. Zawsze świeże, sezonowe i lokalne produkty przemieniamy tu w proste, ale wykwintne i smakowite potrawy.Gotuje dla Państwa Krystian Majerczak, który porzucił rodzinny Poznań, by swoją kuchenną pasją cieszyć mieszkańców i turystów w Lądku-Zdroju.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tagliatelle z owocami morza i mleczkiem kokosowym- wyśmienite danie oraz obsługa. Rozsądna cena. Polecam

Dziękujemy, DawidK1044

Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, wyszukane dania. Pierwszy raz w życiu jadłam mule i było to przyjemne doznanie kulinarne. Polędwica, którą otrzymał mój męż była przyrządzania tak dobrze, że rozpływała się w ustach. Porcje nie są duże ale dostania smakowe ogromne.

Dziękujemy, axiskarina
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mila atmosfera i obsluga. Ograniczona karta ale kazdy znajdzie cos dla siebie. Dostepne menu rowniez dla dzieci.Polecam makaron fusilli z kurczakiem i grzybami. Ceny dosyc wysokie ale za to warto bo jedzenie bylo smaczne.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, agaagusia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SStelmasiak, Właściciel, Restauracja AlchemiaOdpowiedź udzielona 25 lutego 2019

Szanowna Pani,
dziękujemy za odwiedziny i tak miłą recenzję.

Do zobaczenia w Alchemii,
S. Stelmasiak, właściciel.

Zrecenzowano 16 września 2018

Dobre miejsce na coś słodkiego. Polecam lody oraz musy owocowe i inne desery. Ciasto własnej produkcji.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zenon D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SStelmasiak, Właściciel, Restauracja AlchemiaOdpowiedź udzielona 5 stycznia 2019

Szanowny Panie Zenonie,

dziękuję za miłe słowa. Proszę kiedyś sprawdzić nasze zupy, przystawki i dania główne.

Z zaproszeniem do Alchemii,

S. Stelmasiak

Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Numer 1 w Lądku Zdroju. Super jedzenie, doskonała obsługa. Zawsze mają coś dobrego, chociaż na pierwszy rzut oka menu nie jest bardzo bogate. Bardzo dobre zupy (burak z kokosem na przykład), parpadelle, kaczka. Obsługa świetna i pomocna, jak przyjechaliśmy późno wieczorem to zaoferowali możliwość zjedzenia zupy, mimo że kuchnia była właściwie zamknięta. Dostępne dla gości hotelu jak i z zewnątrz (wtedy jest inne menu - ja tak korzystałem).

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, aburacze

Bardzo, bardzo dziękujemy za recenzję i wizytę w Alchemii.
Zapraszamy ponownie, Sławomir Stelmasiak

Restauracja Alchemia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Alchemia? Podziel się wrażeniami!