“Dramat”
Wanoga — recenzja

Wanoga
Nr 39 wśród 47 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji 3 stoliki gości i tabaka taka, że karty postanawiamy wziąć sami. Czas oczekiwania na kelnerkę Ok 15 minut - nie było jej widać na sali. Zamówiłem tatar ze śledzia na pierwsze i chyba czekał już na mnie gdzieś pod blatem w kuchni bo dostałem go bardzo szybko i nie smakował zbyt świeżo. Na drugie zamówiłem Łososia. Pani nie zapytała o wagę i z automatu dostałem 400g ryby z frytkami i surówka. Szkoda, ze nie podajecie od razu 2kg na osobe, bo tylko takie macie „kawałki”... czy gdybym zamówił stek to tez kelnerka nie zapyta o stopień wysmażenie tylko sama zadecyduje jaki ma być? Natomiast mojej dziewczyny sandacz był suchym wiórem totalnie bez smaku. Kiedy zwróciliśmy uwagę kelnerce, ta jakby straciła język. Nie odpowiedziała na pytania i nie zaproponowała rozwiązania problemu, po prostu płać mi i wyjdź. Gratuluje pomysłu na życie

Dziękujemy, patraas

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Zawitałam tam w niedzielę po 8 na śniadanie. Jak sie okazuje nie jest to takie proste zjeść śniadanie o 8 w miejscowości HEL. Zamówiony zestaw nie posiadał wszystkich składników podanych w karcie (musiałam sama interweniować) bo nikt sam z siebie nic nie powiedział. Najwyraźniej liczą na przygodnych Klientów. Ostatecznie dostaliśmy rabat 10% i dzem;-) Dziwne było to że zamówioną kawę do śniadania dostałam dużo wcześniej niż samo śniadanie (?)Pani obsługująca bardzo miła. Polecam rannym ptaszkom jak nie ma za dużo gości.

Dziękujemy, orchidea6
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Musiało byc naprawdę fatalnie, że chce mi sie dawać jakikąkolwiek recenzję... proste zamowienie dla 3 osób, z czego dostaliśmy dania tylko dla 2. Ciężko zgadnąć, na czym polegał w kuchni problem z wydaniem pierogów. Kelnerka jedyne co, to przepraszała, ale na tym polega ten biznes, że takie rzeczy zdarzać sie absolutnie nie mogą, jedno wielkie NIE dla tego miejsca.

Dziękujemy, Z3099RNstefand
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jedna gwiazdka ponieważ nie można niżej. Jak to mówią do trzech razy sztuka. Dwa razy pomylone zamówienie. Trzeci raz po dwóch godzinach oczekiwania na dostawę i trzech telefonach (trzech nie jednym) słyszę, że nie bylo takiego zamówienia. Słyszę również od średnio uprzejmego Pana że jestem wulgarna (bardzo ciekawe... bo nawet nie podniosłam głosu) i Pan rzuca słuchawką. Dno i 100 metrów mułu.

Dziękujemy, Aga T
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Fantastyczna karkówka w sosie miętowymprzemiła obsugawieczorami muzyka na żywo i ciekawe drinki.

Dziękujemy, Agnieszka K

Byłeś(-aś) w Wanoga? Podziel się wrażeniami!