Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Byliśmy drugi raz w Psie Morskim.Wszystko super tak jak rok temu.Właściciele przemili,pokoje czyściuteńkie i dobrze wyposażone.Za rok planujemy przyjechać ponownie tylko już z pieskiem.Bardzo serdecznie pozdrawiamy Właścicieli.

Dziękujemy, Bart W
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Adres Willi PIES MORSKI to ul. Wiejska. Jednak, jak się okazuje, pensjonat nie stoi przy głównym deptaku Helu, a na uboczu, jednak blisko jedzenia, handlu i rozrywek. Ogrodzony teren jest zadbany, obsadzony różnymi kwitnącymi roślinami, więc zachęca do wypoczynku na słońcu albo w cieniu i do grillowania. Łatwo dotrzeć zarówno na plażę nad zatoką jak i nad otwartym morzem. Duża świetlica z ogromnym księgozbiorem i zabawkami dla dzieci. Pokój ładny, chłodny, z wejściem wprost z dworu. Pobyt z dzieckiem mającym nóżkę w gipsie okazał się przyjemnością, chociaż spodziewałam się udręki. Dodam, że znajomi, którzy mnie odwiedzili, wyrażali się o tym miejscu w superlatywach, porównując je z własną kwaterą. Bardzo polecam.
Elżbieta

Wskazówka dotycząca pokoi: Wygodniejsze są pokoje na dole, jednak widok jest lepszy z góry.
Dziękujemy, kiejkokusina
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wszędzie blisko, właściciele dbają o swoich gości, czysto w pokojach, do tego są one zaopatrzone we wszystkie potrzebne do funkcjonowania rzeczy,piękny ogród z grillem do dyspozycji gości, dużo zieleni na około willi no i przede wszystkim spokój. Przy wyjeździe bardzo rodzinne pożegnanie przez właścicieli. Jeśli pojadę do Helu to już wiem gdzie się zatrzymam Dziękuję za przyjemnie spędzony czas. M.Zakurzewska

1  Dziękujemy, Mirka42
Zrecenzowano: 18 września 2018

Willa Pies Morski jest najfajniejszym miejscem ze wszystkich, w których byliśmy do tej pory z mężem. Na szczycie stoją cudowni właściciele którzy łączą ciekawe towarzystwo i gotowość do pomocy przy jednoczesnej całkowitej swobodzie i braku narzucania się. Pokoje przestronne, czyste i wyposażone we wszystko co konieczne, od mydła po szmatki, ręczniki, zastawę i herbatę. W pokoju mała lodówka. Bardzo blisko do centrum i na deptak. Do dyspozycji uroczy ogródek, ławki, grill i niesamowita ściana z której można zerwać sobie czerwone winogrona ;) Wygodny parking pozwala na swobodny wyjazd i wjazd bez konieczności alarmowania połowy gości. No i najważniejsze: jest to całkowicie psiolubne miejsce! Kochani właściciele psów, jeśli wybieracie się na Hel ze swoimi podopiecznymi, koniecznie skieruje swoje kroki do Psa Morskiego. Przywita was Kłapek, małe cudo właścicieli, a na waszego pupila czeka miła niespodzianka w pokoju. Cena za pobyt naszych podopiecznych praktycznie nie istnieje a wszyscy goście też są z psami różnej wielkości i z różnymi historiami więc... nie istnieją problemy związane z ich obecnością;) Czasami ktoś szczeknie, jedne psy się polubią, inne nie, ale panuje zgoda i harmonia. W żadnym innym miejscu nie czułam się tak swobodnie ze swoimi "dziećmi" jak tutaj, a warto zaznaczyć, że posiadam zwierzęta "znajdy" z problemami behawioralnymi.
Polecamy serdecznie każdemu!

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Pat_Luk_Safi_Syriusz
Zrecenzowano: 15 września 2018

Spędziliśmy w Helu kolejne, cudowne wakacje! W Psie Morskim czujemy się jak w domu. Jest czyściutko, spokojnie i miło. Pokoje wystarczająco duże, wygodne łóżka i wszystko, czego potrzeba,żeby szybko zorganizować sobie życie w nowym miejscu. Jeśli ktoś jest fascynatem kaszubskiego haftu, to czeka go miła niespodzianka - piękny komplet naczyń i filiżanek w kaszubski wzór. Osobiście nie miałabym nic przeciwko, gdyby wszystkie dodatki w pokoju były w tym stylu :)) Cudowni gospodarze, z którymi można poprowadzić interesujące rozmowy, zawsze pomocni i życzliwi. Uroczy ogródek pełen zieleni, z grillem i miejscem do siedzenia. I oczywiście biblioteka dostępna dla wszystkich gości - każdy znajdzie tam coś dla siebie. Pozdrawiamy gospodarzy! Monika i Paweł

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, _m_soszka