“Zimne jedzenie - fatalna obsługa”
Kaszubska — recenzja

Kaszubska
Nr 22 wśród 47 Restauracje (Hel)
Opis: Zapraszamy do spróbowania tradycyjnych dań kuchni Kaszubskiej, domowych obiadów oraz świeżej rybki prosto z kutra. Oferujemy rownież ponad 40 rodzajów regionalnego piwa, kwas chlebowy z beczki, drinki na bazie piwa i wiele innych wspaniałości gaszących pragnienie. Posiadamy także kącik zabaw dla dzieci z małymi stoliczkami, kolorowankami, wielką tablicą do rysowania oraz duży ogródek z pięknym widokiem na zatokę. Zapraszamy serdecznie !

Na 3 porcje dorsza z frytkami czekaliśmy 20min, zapomnieli o naszym zamówieniu, po czym zaserwowali zimną rybę. Dramat...

Dziękujemy, Michał P

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Miejsce znajduje się bardzo blisko morza. Serwowany rosół był smaczny. Bardzo dobre, przystępne ceny.

Dziękujemy, LaurenGosh
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Tak jak w tytule jedyny plus to pierogi. Kaszubskie i te z mięsem bardzo smaczne. Ryba w cieście piwnym nie do zjedzenia. Ciasto(panierka) na rybie było tak ostre ze nie dało się tego przełknąć. Próbowaliśmy zdjąć te ciasto z ryby i zjeść ja sama ale się nie dało bo była poprostu niesmaczna.

Dziękujemy, AngellaMka
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna przepyszna, niestety szefowa kuchni nie chce podać przepisu, obsługa miła, czas oczekiwania krótki, bardzo polecam,

Dziękujemy, Krystyna K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyszedł czas na lunch w restauracji Kaszubskiej, zamówiliśmy tradycyjnie zupę rybną i flądrę w zestawie, zupa lekko pikantna z dodatkiem pomidorów i sporą ilością ryb. Co do zupy minus za łuski na kawałkach niektórych ryb, flądra i dodatki ok.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, superdariusz

Kaszubska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kaszubska? Podziel się wrażeniami!