“Tragedia”
Lwia Jama — recenzja

Lwia Jama
Nr 39 wśród 44 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zimne ... Podawane długo ( ponad godzinę). Nic ciekawego .... Nieadekwatne porcje na talerzu do gramatury w karcie. Nie wchodzić nigdy w życiu.

Dziękujemy, Jakub B

Zrecenzowano 9 września 2018

Czas oczekiwania ponad godzinę!
Zupa rosół delikatnie ciepły! Halibut - tusza po godzinnym oczekiwaniu wysmażony 2/3 od kręgosłupa mięso nie dało się oddzielić tak było surowe i w 1/3 szkliste czyli surowe! i ledwo ciepła! Kelner dopiero przy podawaniu ryby poinformował, że brak jest surówki z marchewki i oczekiwał akceptacji z mojej strony, że może podać coś innego! Zmieniona surówka wymagała lupy bo zamiast 200 gramów nie miała nawet 100! Kucharz - jeśli w ogóle jest to jest bardzo, bardzo słaby. Do tego dochodzi brak ręczników papierowych w toalecie i co najważniejsze NA FRONCIE JEST NAPIS RESTAURACJA "HELL" a na rachunku "LWIA JAMA" - ocena dotyczy tej samej lokalizacji ze schizem na ulicy Wiejskiej 86 Hel 84-150, Polska

Dziękujemy, krzysztofb572
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam zamówiłam karkówke która nie była pół surowa i stara
Na dodatek kelner mnie przeprosił i podał mi kawę okropna

Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Czekaliśmy na kartę. Czekaliśmy na przyjęcie zamówienia. Czekaliśmy na obiad 45 minut, po czym usłyszeliśmy że trzeba czekać jeszcze 20 minut. Po kolejnych 5 minutach podeszła kelnerka aby jej przypomnieć co zamawialiśmy. Nie wiem jakiej jakości jest jedzenie bo po kolejnych 5 minutach wyszliśmy....

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ewelina W
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do tej restauracji ze znajomymi, bardzo głodni z nadzieją na dobre i szybko podane jedzenie. Dobre być może ono było, jednakże nie wszyscy byli zadowoleni ze swoich dań. Kurczak jak najbardziej mi smakował, ale nie jest to wymagające czy skomplikowane danie.
Za to czas oczekiwania PRZEKROCZYŁ GODZINĘ, jest to nie do pomyślenia zwłaszcza, gdy nie było zbyt wielu klientów...

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 41on

Lwia Jama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lwia Jama? Podziel się wrażeniami!