“Nie polecam no chyba, że masz ochotę wymiotować....”
Oceania Bar — recenzja

Oceania Bar
Nr 33 wśród 44 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dewolaje, schabowego. Kelner nie zapytał czy chcemy frytki, ziemniaki czy ryż. Dostaliśmy stare suche frytki, po kimś. Bez ketchupu. Bleee dewolaj był pusty w środku, z wylewającym się starym olejem... Nie polecam chyba, że chcesz mieć rewoluj e żołądkową! Omijać szerokim łukiem!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, dovebow

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Zamówiliśmy penne ze szpinakiem oraz placki po cygańsku.

Penne to ugotowany makaron z woda na talerzu (dobrze nie osuszony), łyżka szpinku i cos co przypominało parmezan. Na sam widok odechciało się jeść. Placek po cygańsku... myślałem że tego nie da sie spierd....ić a jednak w OCEANIA BAR można.

Odradzam stanowczo. 50 metrów wcześniej jest Bar Pod Brzózką tam zjedziliśmy dobrze i tanio.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Radoslaw G
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kotlet Romana z serem w ciescie idealny tak samo jak devollaie. Przepyszna i idealnie przygotowana miruna. Obsługa to przykład dla innych tego typu restauracji. Gorąco polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Paweł Ż
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy bar w naprawdę upalny dzień. Zamowilismy devolaje z frytkami i zestawem surowek, dla dzieci były nugetsy z w zestawie jak wyżej oraz zupa pomidorowa. Jeśli chodzi o devolaje z zewnatrz wyglądało to nawet dobrze po rozkrojeniu mięso sie rozlatywalo jakby bylo zmielone z resztek które pozostały po innych gosciach , smak tragiczny podejrzewam ze pies by tego nie zjadl na ogromnym głodzie. Wszystko było z najtańszej polki nugetsy miały prawie pomarańczowy kolor, surówki smierdzialy i były obslizgle, zupa była ok. Po zwróceniu uwagi na jedzenie Panu który Nas obsługiwał stwierdził ze wszystko jest przygotowywane na swiezo i nic nie jest mrożone. Jak dla mnie za taka cenę dno totalne i bar do zamkniecia. Naciagacze jakich mało.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Ada B
Zrecenzowano 13 lipca 2017

Byliśmy w Oceani trzy razy,jedzenie bardzo dobre,zupa rybna najlepsza jaką jedliśmy,smażona flądra też,najbardziej smakował śledż z ziemniaczkami.Polecam ten bar.Bardzo miła i uśmiechnięta kelnerka.Ceny niskie.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, kokoszanel

Oceania Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Oceania Bar? Podziel się wrażeniami!